Reklama
reklama

Ženě se prý zatočila hlava a nabourala do zdi. Byla ale opilá

Hodonínští policisté při sobotní noční směně narazili na osobní auto, které bylo podivně zaparkováno v pobořené zídce v ulici Žižkova. V autě pak našli osmapadesátiletou řidičku. Ta se jim snažila namluvit, že neřídila opilá, ale že se jí udělalo nevolno.

Žena policejní hlídce uváděla, že se jí při jízdě zatočila hlava. V důsledku této náhlé indispozice vyjela mimo vozovku a nabourala do zděného oplocení. „Zasahující policistky ovšem pojaly podezření, že by žena mohla být pod vlivem alkoholu. Na jasný dotaz, jestli pila alkohol, řidička odpověděla, že rozhodně nepila, protože přece řídí auto. Dechová zkouška ovšem její lež lehce vyvrátila. Na měřicím přístroji se objevila hodnota 1,5 promile alkoholu,“ uvedl mluvčí policie Petr Zámečník.

Vyšetřování nehody si tak převzali dopravní policisté, kteří ženě zadrželi řidičský průkaz a také ji následně obviní z trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky, za což by mohla být odsouzena až na tři roky odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Sportovec kraje Adam Ondra
Lezec Adam Ondra se stal nejlepším sportovcem Jihomoravského kraje za minulý rok. Obhájil tak své loňské vítězství v této anketě. Vyhlášení se konalo v úterý 20. března 2018 v Brně.
21.03.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nízkopodlažní vozy s klimatizací a s možností jezdit bez trolejového vedení. Dodávka nových parciálních trolejbusů přijíždí v těchto dnech do Brna. Jedná se o první vozy tohoto druhu, kterými...
20.03.2018 - 14:57
Komentáře