Reklama
reklama

Ženě se prý zatočila hlava a nabourala do zdi. Byla ale opilá

Hodonínští policisté při sobotní noční směně narazili na osobní auto, které bylo podivně zaparkováno v pobořené zídce v ulici Žižkova. V autě pak našli osmapadesátiletou řidičku. Ta se jim snažila namluvit, že neřídila opilá, ale že se jí udělalo nevolno.

Žena policejní hlídce uváděla, že se jí při jízdě zatočila hlava. V důsledku této náhlé indispozice vyjela mimo vozovku a nabourala do zděného oplocení. „Zasahující policistky ovšem pojaly podezření, že by žena mohla být pod vlivem alkoholu. Na jasný dotaz, jestli pila alkohol, řidička odpověděla, že rozhodně nepila, protože přece řídí auto. Dechová zkouška ovšem její lež lehce vyvrátila. Na měřicím přístroji se objevila hodnota 1,5 promile alkoholu,“ uvedl mluvčí policie Petr Zámečník.

Vyšetřování nehody si tak převzali dopravní policisté, kteří ženě zadrželi řidičský průkaz a také ji následně obviní z trestného činu Ohrožení pod vlivem návykové látky, za což by mohla být odsouzena až na tři roky odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře