Reklama
reklama

Vlak smetl na přejezdu z kolejí dodávku, řidič přežil

Policisté z Hodonínska vyšetřují střet osobního vlaku s dodávkou, ke kterému došlo v pátek před osmou hodinou ráno ve Vracově. Vlak jedoucí na trati Kyjov - Veselí nad Moraovu ve směru od Kyjova na železničním přejezdu narazil do vozidla Mercedes Vito. Řidič dodávky utrpěl při střetu lehké zranění a byl ošetřen na místě.

„Na jeho vozidla vznikla škoda většího rozsahu. Jak řidič, tak i strojvůdce, byli podle dechových zkoušek v době události střízliví,“ uvedl mluvčí policie Petr Zámečník.

Nehoda si vyžádala omezení provozu na uvedené trati. Nikdo z dvacítky cestujících ve vlaku nebyl zraněn. Policisté nehodu dokumentují a zjišťují míru zavinění jednotlivých účastníků. Stejně tak je potřeba upřesnit, zda signalizační zařízení bylo v době nehody v provozu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Čtrnáctiletou dívku včera ve čtyři hodiny ráno podpíraly v Králově Poli tři další děti.
16.09.2018 - 18:21
Komentáře