Reklama
reklama

Vlak smetl na přejezdu z kolejí dodávku, řidič přežil

Policisté z Hodonínska vyšetřují střet osobního vlaku s dodávkou, ke kterému došlo v pátek před osmou hodinou ráno ve Vracově. Vlak jedoucí na trati Kyjov - Veselí nad Moraovu ve směru od Kyjova na železničním přejezdu narazil do vozidla Mercedes Vito. Řidič dodávky utrpěl při střetu lehké zranění a byl ošetřen na místě.

„Na jeho vozidla vznikla škoda většího rozsahu. Jak řidič, tak i strojvůdce, byli podle dechových zkoušek v době události střízliví,“ uvedl mluvčí policie Petr Zámečník.

Nehoda si vyžádala omezení provozu na uvedené trati. Nikdo z dvacítky cestujících ve vlaku nebyl zraněn. Policisté nehodu dokumentují a zjišťují míru zavinění jednotlivých účastníků. Stejně tak je potřeba upřesnit, zda signalizační zařízení bylo v době nehody v provozu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře