Reklama
reklama

Ve Veselí nad Moravou zemřel na kolejích člověk. Policie zatím neví, o koho jde

Po střetu s projíždějícím osobním vlakem dnes krátce před 10 hodinou dopoledne zahynul muž ve Veselí nad Moravou na Hodonínsku. Policisté zatím vyšetřují, proč se pohyboval v kolejišti. 

Neštěstí se stalo v místní části Milokošť. Muž, který byl v kolejišti vlakem sražen, utrpěl zranění neslučitelné se životem a zemřel. "Policisté v současné době ověřují jeho totožnost a zjišťují okolnosti události. Zároveň zjišťují zda na události nenese podíl nějaká další osoba," uvedl mluvčí policie Petr Zámečník.  

Co muž v kolejišti dělal, zda se jedná o úmysl nebo nešťastnou náhodu, bude předmětem dalšího šetření policistů. České dráhy také zastavily na jednokolejné trati mezi Veselím a Uherským Ostrohem provoz, vlaky by zde měly vyjet podle předpokladů po poledni. Vlaky v tomto úseku na trati z Brna do Uherského Hradiště nahradí dočasně autobusy.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře