Reklama
reklama

Tragický konec noční nehody v Hodoníně. Auto přejelo ležící ženu

Dopravní policisté spolu s kriminalisty vyšetřují událost, která se stala v noci na pátek v Hodoníně v ulici Úprkova. Deset minut před půlnocí došlo u železničního viaduktu k dopravní nehodě, při které osobní vozidlo Škoda Octavia usmrtilo osmačtyřicetiletou ženu.

Podle dosavadního šetření se podařilo zjistit, že chodkyně procházela po chodníku pod viaduktem směrem k ulici Brněnská. V místě, kde končí zábradlí, z nezjištěných příčin upadla do vozovky. Právě v tu dobu k místu přijíždělo zmiňované vozidlo, jehož dvaadvacetiletá řidička ležící ženu přejela. Ta na následky zranění zemřela. Policisté na případu pracují a zjišťují míru zavinění jednotlivých účastnic nehody. Řidička osobního vozidla byla v době události střízlivá.

„Policisté nyní hledají případné svědky, kteří mohli spatřit ženu ve vozovce krátce před nehodou. Konkrétně by se mohlo jednat o osádku osobního vozidla světlé barvy jedoucí od kasáren. Pokud jste byli svědkem této nehody, zavolejte nám prosím na linku 158,“ požádal mluvčí policie na Hodonínsku Petr Zámečník.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
Komentáře