Reklama
reklama

Tragický konec noční nehody v Hodoníně. Auto přejelo ležící ženu

Dopravní policisté spolu s kriminalisty vyšetřují událost, která se stala v noci na pátek v Hodoníně v ulici Úprkova. Deset minut před půlnocí došlo u železničního viaduktu k dopravní nehodě, při které osobní vozidlo Škoda Octavia usmrtilo osmačtyřicetiletou ženu.

Podle dosavadního šetření se podařilo zjistit, že chodkyně procházela po chodníku pod viaduktem směrem k ulici Brněnská. V místě, kde končí zábradlí, z nezjištěných příčin upadla do vozovky. Právě v tu dobu k místu přijíždělo zmiňované vozidlo, jehož dvaadvacetiletá řidička ležící ženu přejela. Ta na následky zranění zemřela. Policisté na případu pracují a zjišťují míru zavinění jednotlivých účastnic nehody. Řidička osobního vozidla byla v době události střízlivá.

„Policisté nyní hledají případné svědky, kteří mohli spatřit ženu ve vozovce krátce před nehodou. Konkrétně by se mohlo jednat o osádku osobního vozidla světlé barvy jedoucí od kasáren. Pokud jste byli svědkem této nehody, zavolejte nám prosím na linku 158,“ požádal mluvčí policie na Hodonínsku Petr Zámečník.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Během druhého srpnového víkendu se město proměnilo v obří hudební scénu. Představily se desítky umělců, na které se přišlo podívat více než 16 000 diváků.
19.08.2017 - 16:04
Včera krátce po půl třetí odpoledne se u stanice Olbramkostel na železničním přejezdu střetl vlak s osobním autem.
19.08.2017 - 12:45
Největší obchodní centrum severní části Brna, Nákupní centrum Královo Pole, zná svého nového majitele. Investiční skupina CPI Radovana Vítka jej získala od britského investora do realit, skupiny...
19.08.2017 - 09:10
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Komentáře