Reklama
reklama

Své partnerce udělal ze života peklo. Muž ji bil, týral a trhal oblečení

Opakovaně, po dobu několika měsíců, týral svoji bezmocnou partnerku padesátiletý muž z Kyjova na Hodonínsku. Domácí tyran nyní skončil ve vazbě, hrozí mu až osm let za mřížemi.

Kyjovští kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro spáchání zločinu Týrání osoby žijící ve společném obydlí, které vedou proti padesátiletému muži z Kyjovska. Toho viní, že v místě svého trvalého bydliště opakovaně psychicky a fyzicky týral svoji družku a to v posledních několika měsících.

V mnoha případech byl spouštěčem jeho agresivity alkohol. Ženu hrubě napadal a vulgárně jí nadával. V jednom případě ji opakovaně fackoval do obličeje a roztrhal na ní oblečení. Jindy jí zase vyhrožoval, že pokud vyjde z jejich domu, tak jí udělá ze života peklo. V domě samotném jí pak bránil v přípravě jídla nebo užívání domácích spotřebičů. Jeho agresivita neustávala a partnerka jeho výlevům musela čelit opakovaně.

„V těchto dnech byl pachatel kvůli popsanému jednání policisty zadržen. Protože se jednalo o opakované jednání a hrozilo, že by v něm i nadále pokračoval se zvyšující se intenzitou, podali policisté návrh na jeho vzetí do vazby,“ řekl k případu mluvčí policie Petr Zámečník.

Soudce se po zvážení všech okolností s tímto návrhem ztotožnil a poslal jej do vazební věznice, kde bude čekat na soudní přelíčení. V tom by za výše uvedený trestný čin mohl být odsouzen na dva až osm let odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Komentáře