Reklama
reklama

Skateboardisté si vybrali herní prvky na hřiště, Hodonín jim je koupil

Teplé podzimní dny mohou ještě využít milovníci skateboardingu, bmx kol a in-line bruslení. Po rekonstrukci betonových ploch v areálu hřiště a montáži nových laviček, kupuje Hodonín herní prvky na hřiště v ulici Brandlova. Ty by měly být instalovány v nebližších dnech, rada města Hodonína již schválila dodavatele.

„Požadovali jsme, aby prvky měli kovovou konstrukci. Pojezdný povrch prvků musí mít vlastnosti bezúdržbového plastového materiálu, jedním takovým je například „skatesmart“. Dále požadujme, aby hrací prvky byly zabezpečeny proti vniknutí osob pod prvek a odpovídaly příslušným normám, které na tyto herní prvky dopadají,“ uvedl vedoucí odboru investic a údržby Josef Prokop.

Na novém hřišti se objeví funbox, spina, rádiusová stěna, rádius Conner, transfer bank to bank s railem a bednou a bank pyramida.

„S výběrem prvků nám radili místní skateboardisté. Zadali si požadavky a my jsme se jim snažili vyhovět, ale samozřejmě tak, abychom se vešli do rozpočtu,“ dodal Prokop.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře