Reklama
reklama

Rychlá jízda se řidiči vymstila, po smyku obrátil auto na střechu

Ve čtvrtek odpoledne se mezi obcemi Strážovice a Kyjovem na Hodonínsku odehrála hrůzně vypadající nehoda osobního auta Mitsubichi. Rychlá jízda se čtyřicetiletému řidiči vymstila, skončil s autem na střeše.

Muž jel ze směru od Strážovic a při jízdě nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem. Při projíždění levotočivé zatáčky ve vysoké rychlosti dostal s vozidlem smyk. Přitom vyjel do protisměrné části silnice, kde narazil do svahu silničního příkopu. Po havárii skončilo vozidlo na střeše v levé části silnice.

„Řidič si při havárii způsobil lehké zranění a byl z místa nehody odvezen do nemocnice. Pro nemožnost provedení dechové zkoušky na alkohol z důvodu zdravotní indispozice byl nařízen odběr krve. Ten by měl určit, zda řidič byl nebo nebyl v době řízení pod vlivem alkoholu,“ uvedl k nehodě mluvčí policie Petr Zámečník.

Po dobu vyšetřování havárie byl provoz na silnici řízen kyvadlově.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře