Reklama
reklama

Řidič před zatáčkou usnul. Cibule se vrátila na pole

V úterý po třetí hodině ranní vyjížděli policisté k havárii nákladního auta u obce Žarošice. Nákladní auto tam skončilo v příkopu, naložená cibule se rozsypala všude okolo auta.

Sedmatřicetiletý řidič nákladního vozidla Daf jel od Žarošic na obec Násedlovice a při projíždění mírné pravotočivé zatáčky dostal za volantem krátký mikrospánek. S vozidlem vyjel vlevo mimo komunikaci, kde vozidlo narazilo do svodidel a poté vjelo do pole, kde se převrátilo přes střechu.

„Řidič z havárie vyvázl bez zranění, ale na vozidle a nákladu, kterým byla loupaná cibule, vznikla škoda přesahující 200 tisíc korun. Celý náklad přepravované cibule skončil v poli,“ uvedl mluvčí policie Petr Zámečník.

Dechová zkouška potvrdila, že na havárii nenese podíl alkohol a že byl řidič střízlivý. Policie nehodu dál vyšetřuje.

Autor: 
redakce
Aktuálně
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Komentáře