Reklama
reklama

Rád za volantem riskoval, v neděli havaroval i s celou rodinou

Na mokré vozovce mezi obcemi Vlkoš a Vracov na Hodonínsku nezvládl uřídit své auto třiatřicetiletý řidič. Doplatil na to, že měl rád riskantní jízdu. V neděli ale vezl v autě i manželku a syna, kteří naštěstí vyvázli jen s lehkými zraněními.

Řidič jel s autem Honda směrem na Vlkoš. Po projíždění pravotočivé zatáčky nepřizpůsobil rychlost jízdy a na mokré vozovce dostal smyk. Vozidlo se rázem stalo neovladatelné a vyjelo vlevo mimo komunikaci do travnatého příkopu, kde se odrazilo od náspu železniční trati a vyjelo zpět na vozovku.

V autě spolu s řidičem cestovala také manželka jejich nezletilé dítě. Řidič utrpěl při havárii středně těžké zranění a z místa byl přepraven vrtulníkem k dalšímu ošetření do brněnské nemocnice. Jeho manželka a syn dopadli o poznání lépe a utrpěli pouze lehká zranění. „Nutno podotknout, že celá osádka byla v době havárie řádně připoutána a svůj úkol splnily i funkční airbagy. V opačném případě by bylo pravděpodobné, že by nehody mohla mít mnohem horší následky,“ upozornil mluvčí policie Petr Zámečník.

Dechovou zkoušku u řidiče nebylo možné kvůli zranění provést a tak policisté nařídili odběr krev. Řidič navíc nebyl žádným nováčkem ve styku s policií. O tom, že měl rád riskantní jízdu, svědčí i jeho předchozí zjištěné dopravní přestupky.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře