Reklama
reklama

Psychicky nemocný muž vyhrožoval, že své příbuzné poleje kyselinou

Horké chvilky zažili zasahující policisté, kteří vyjížděli na oznámení do Dubňan na Hodonínsku. Na tísňovou linku jim bylo oznámeno, že v jednom z rodinných domů se nachází psychicky narušený muž, který ohrožuje sebe i své okolí. Podle prvotních informací měl vyhrožovat, že všechny poleje kyselinou a pobodá.

Na místě jako první zasahovali strážníci městské policie, kteří přivolali republikové policisty. Policisté z místního oddělení si přivolali i posily z Hodonína. "Muž, který se nechtěl uklidnit, stále vykřikoval a neskýtal záruku, že své výhrůžky nenaplní. Zasahující policisté se po vyhodnocení situace rozhodli provést rychlý zákrok. Vstoupili do domu a bleskově muže za použití donucovacích prostředků zpacifikovali. Poté jej předali do péče lékařů, kteří rozhodli o jeho převozu do psychiatrické léčebny, kam jej také policisté doprovodili. Celá událost se tak včasným a profesionálním zákrokem obešla bez škody na majetku a bez zranění," uvedl mluvčí policie Petr Zámečník.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Během druhého srpnového víkendu se město proměnilo v obří hudební scénu. Představily se desítky umělců, na které se přišlo podívat více než 16 000 diváků.
19.08.2017 - 16:04
Včera krátce po půl třetí odpoledne se u stanice Olbramkostel na železničním přejezdu střetl vlak s osobním autem.
19.08.2017 - 12:45
Největší obchodní centrum severní části Brna, Nákupní centrum Královo Pole, zná svého nového majitele. Investiční skupina CPI Radovana Vítka jej získala od britského investora do realit, skupiny...
19.08.2017 - 09:10
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Komentáře