Reklama
reklama

Psychicky nemocný muž vyhrožoval, že své příbuzné poleje kyselinou

Horké chvilky zažili zasahující policisté, kteří vyjížděli na oznámení do Dubňan na Hodonínsku. Na tísňovou linku jim bylo oznámeno, že v jednom z rodinných domů se nachází psychicky narušený muž, který ohrožuje sebe i své okolí. Podle prvotních informací měl vyhrožovat, že všechny poleje kyselinou a pobodá.

Na místě jako první zasahovali strážníci městské policie, kteří přivolali republikové policisty. Policisté z místního oddělení si přivolali i posily z Hodonína. "Muž, který se nechtěl uklidnit, stále vykřikoval a neskýtal záruku, že své výhrůžky nenaplní. Zasahující policisté se po vyhodnocení situace rozhodli provést rychlý zákrok. Vstoupili do domu a bleskově muže za použití donucovacích prostředků zpacifikovali. Poté jej předali do péče lékařů, kteří rozhodli o jeho převozu do psychiatrické léčebny, kam jej také policisté doprovodili. Celá událost se tak včasným a profesionálním zákrokem obešla bez škody na majetku a bez zranění," uvedl mluvčí policie Petr Zámečník.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
Komentáře