Reklama
reklama

Provoz v hodonínských ulicích Měšťanská a Purkyňova bude dočasně omezen

Práce na výstavbě nového kruhového objezdu pokračují, v nejbližších dnech čekají obyvatele dopravní omezení z důvodu frézování a pokládání nové živičné vrstvy na komunikacích v blízkosti nemocnice a lázní, z toho důvodu bude od čtvrtka 23. dubna do pátku 8. května omezena doprava v lokalitě od křižovatky Purkyňova – Měšťanská po nemocnici a po Černý most. Přemístěny budou také zastávky autobusů „Hodonín, nemocnice, lázně“ a to směrem na Rohatec a „Rudolfa Filipa Sídliště“ směrem do centra.

Ve čtvrtek 23. a v pátek 24. dubna započne frézování povrchu v úseku od budoucí okružní křižovatky (OK) po ulici Brandlovu ve směru do centra a úsek od budoucí OK po prodejnu Peugeot a úsek od ulice Brandlova po Černý most.

Od následujícího pondělí 27. dubna do úterý 28. stavební dělníci začnou pokládat živičnou vrstvu v ulici Purkyňova od Peugeotu po napojení na ul. 12. dubna. V důsledku toho nebude dostupné parkoviště u nemocnice a zastávky MHD musí být přemístěny k prodejně aut. Zároveň započnou pokládat vrstvu od ulice Brandlova po Černý most a provoz budou v tomto úseku řídit semafory.

Ve středu 29. a ve čtvrtek 30. se přesunou s pokládkou živičné vrstvy do úseku od 12. dubna po budoucí OK.

8. května bude firma zpracovávat nový povrch od budoucí OK po Brandlovu ulici směrem do centra města. Autobusová zastávka MHD „R.Filipa Sídliště“ pro směr do Rohatce bude přesunuta z provizorní zastávky u sběrného dvora asi o 100 m dál směrem do centra. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
V průběhu podzimu se léčil ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně olympionik a komeťácká legenda Vladimír Nadrchal. Vzhledem k tomu, že jeho operace zad proběhla dle plánu a pan Nadrchal procházel...
17.01.2018 - 14:13
Nová část hřbitova ve Slatině Foto: Magistrát města Brna, Z. Kolařík
Slatinský hřbitov město rozšířilo o 1600 metrů čtverečních s kapacitou 56 klasických kopaných hrobů a 318 urnových. Náklady na úpravy se vyšplhaly na 3,1 milion korun. Částku financovalo město Brno.
17.01.2018 - 07:34
Vizualizace rozhledny Holedná Foto: Projekt Dáme na vás
Výzvu k podávání návrhů do druhého ročníku participativního rozpočtu statutárního města Brna schválili dnes radní. Podávat návrhy bude možné od 15. února do konce května 2018. Celková vyčleněná...
16.01.2018 - 16:50
Komentáře