Reklama
reklama

Provoz v hodonínských ulicích Měšťanská a Purkyňova bude dočasně omezen

Práce na výstavbě nového kruhového objezdu pokračují, v nejbližších dnech čekají obyvatele dopravní omezení z důvodu frézování a pokládání nové živičné vrstvy na komunikacích v blízkosti nemocnice a lázní, z toho důvodu bude od čtvrtka 23. dubna do pátku 8. května omezena doprava v lokalitě od křižovatky Purkyňova – Měšťanská po nemocnici a po Černý most. Přemístěny budou také zastávky autobusů „Hodonín, nemocnice, lázně“ a to směrem na Rohatec a „Rudolfa Filipa Sídliště“ směrem do centra.

Ve čtvrtek 23. a v pátek 24. dubna započne frézování povrchu v úseku od budoucí okružní křižovatky (OK) po ulici Brandlovu ve směru do centra a úsek od budoucí OK po prodejnu Peugeot a úsek od ulice Brandlova po Černý most.

Od následujícího pondělí 27. dubna do úterý 28. stavební dělníci začnou pokládat živičnou vrstvu v ulici Purkyňova od Peugeotu po napojení na ul. 12. dubna. V důsledku toho nebude dostupné parkoviště u nemocnice a zastávky MHD musí být přemístěny k prodejně aut. Zároveň započnou pokládat vrstvu od ulice Brandlova po Černý most a provoz budou v tomto úseku řídit semafory.

Ve středu 29. a ve čtvrtek 30. se přesunou s pokládkou živičné vrstvy do úseku od 12. dubna po budoucí OK.

8. května bude firma zpracovávat nový povrch od budoucí OK po Brandlovu ulici směrem do centra města. Autobusová zastávka MHD „R.Filipa Sídliště“ pro směr do Rohatce bude přesunuta z provizorní zastávky u sběrného dvora asi o 100 m dál směrem do centra. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
V centru Brna vzniká z iniciativy městské části Brno-střed zcela nový galerijní bod ve veřejném prostoru. Na Šilingrově náměstí, v místě souběhu ulic Dominikánské a Starobrněnské, dojde k vytvoření...
15.08.2017 - 07:40
Tísňovou linku brněnské městské policie využil včera po druhé hodině ráno svědek, který podle svých slov sledoval na parkovišti v Bohunické ulici zloděje.
14.08.2017 - 07:51
Dětské hřiště a pískoviště na náměstí 28. října dostalo novou ochranou plachtu.
12.08.2017 - 08:12
Komentáře