Reklama
reklama

Podvodník slíbil práci v zahraničí. Muž už rok čeká na práci i peníze

Na policisty se v těchto dnech obrátil pětadvacetiletý muž, který uvedl, že se pravděpodobně stal obětí podvodu. Asi naletěl podvodníkovi, který mu slíbil práci v zahraničí a vzal si za její zprostředkování zálohu.

Mladý muž před rokem předal pětapadesátiletému muži finanční částku ve výši dvacet tisíc korun, která měla posloužit jako záloha na zprostředkování práce v zahraničí. Po převzetí peněz však muž od té doby práci nezprostředkoval a uvedené peníze i přes opakované výzvy poškozeného nevrátil.

„Případu se tedy ujali policisté, kteří případ prověřují jako podezření ze spáchání trestného činu Podvod. V případě prokázání viny by mohl být pachatel odsouzen až na dva roky odnětí svobody,“ upozornil mluvčí hodonínské policie Petr Zámečník.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře