Reklama
reklama

Nenapravitelný zloděj vyměnil v obchodě své boty za nové

Notorického čtyřiatřicetiletého recidivistu objevili hodonínští policisté, ten opět neudržel své nenechavé ruce na uzdě a kradl. V jednom obchodě si obul nové boty a do krabice v regálu vložil své opotřebované.

Ve středu byl zadržen bezprostředně po krádeži v prodejně textilu a oděvů, kde odcizil zboží za dvě stě korun. „Při prošetřování události pak bylo zjištěno, že kradl i o dvě hodiny dříve v jiné prodejně. V této prodejně vzal z regálů různé cukrovinky a drogistické výrobky, které si dal do svého batohu,“ popsal policejní mluvčí Petr Zámečník.

V další části prodejny pak vzal vystavený pár obuvi, které si obul a do krabice dal své opotřebené boty. Zde způsobil škodu za dva tisíce korun. Po druhé krádeži byl zadržen strážníky městské policie, kteří jej předali republikovým policistům. Jak se později zjistilo, dopustil se těchto krádeží pod vlivem užité drogy. A protože tento pachatel byl v posledních třech letech za obdobnou trestnou činnost odsouzen, hrozí mu nyní až tři roky odnětí svobody.

Naposled byl z vězení propuštěn v říjnu 2013 poté, co si odpykal dvaadvacet měsíců nepodmíněného trestu. Policisté budou dnes u soudce usilovat o jeho vzetí do vazební věznice.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře