Reklama
reklama

Náraz auta odhodil dítě do příkopu. Letěl pro něj vrtulník

Chlapec na Hodonínsku se včera odpoledne špatně při přecházení rozhlédl a vrazilo do něj auto. Policie hledá případné svědky nehody. 

 

Chlapec, který stál u krajnice v obci Žarošice – Silničná, se chtěl dostat na druhou stranu silnice. Přecházel v místě, kde není přechod pro chodce. Před vstupem do vozovky se však dostatečně nepřesvědčil, zda ji může bezpečně přejít a vkročil před zleva přijíždějící vozidlo Renault. Jeho řidič šlápl na brzdu, ale už nedokázal srážce zabránit.

Chlapec náraz odhodil vpravo do silničního příkopu, kde zůstal ležet. Z místa musel být poté letecky transportován do brněnské nemocnice. Na štěstí se ukázalo, že utrpěl pouze lehké zranění. Dechové zkouška, potvrdila, že řidič byl střízlivý.

Míra zavinění jednotlivých účastníků nehody nadále zůstává v šetření dopravních policistů.V souvislosti s vyšetřováním policisté hledají i případné svědky, kteří mohli nehodu nebo situaci krátce před ní zahlédnout. V místě události se měl v době nehody pohybovat také autobus, jehož cestující rovněž nehodu mohli spatřit. Případní svědci se mohou ozvat na telefon 974 633 260 nebo přímo na linku 158.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře