Reklama
reklama

Muž přecházel na červenou, skončil v poutech

Stává se to často a málo kdy se to někomu vymstí. V úterý ráno na svoji nedočkavost doplatil devětatřicetiletý muž z Břeclavska. Toho v Hodoníně spatřili policisté, jak přechází na červenou. Muž nechtěl pokutu přijmout, nahlásil falešné jméno a nakonec byl v poutech odveden na policejní služebnu.

Muž v úterní ráno přecházel přes přechod pro chodce na rozsvícené červené světlo semaforu. Na tom by nebylo až tak nic výjimečného, kdyby ho nezahlídli křižovatkou projíždějící policisté. Ti chtěli muže za přestupek na místě vyřešit blokovou pokutou.

„Podezřelý muž však s hlídkou odmítal spolupracovat a z místa chtěl odejít. Policistům odmítl předložit doklad totožnosti a záměrně jim udal smyšlené jméno. Policisté mu však jeho vymyšlenou identitu po chvíli vyvrátili,“ popsal policejní mluvčí Petr Zámečník.

Následně chtěl muž z místa odejit a s policisty odmítal mluvit. „Po marné výzvě policistů, aby zanechal svého jednání, opět nereagoval a tak jej strážníci zajistili a na ruce mu nasadili pouta,“ upřesnil Zámečník. Následně jej odvezli na policii, kde u něj našli občanský průkaz a za neuposlechnutí výzvy úřední osoby mu hrozí pokuta až pět tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře