Reklama
reklama

Mokrá silnice byla zrádná. Řidička nezvládla řízení a její auto šlo přes střechu

V neděli odpoledne se mezi obcemi Kyjov a Strážovice odehrála havárie osobního vozidla Peugeot. Žena, která v autě vezla i dvě dcery skončila s autem mimo silnici.

Padesátiletá řidička jela podle policie směrem na Kyjov a při jízdě se zřejmě plně nevěnovala řízení. S autem najela vpravo mimo vozovku, kde se kola dostala na zpevněnou krajnici. S vozidlem se chtěla vrátit zpět do svého jízdního pruhu, ale při manévru dostala na mokré vozovce smyk. Auto ve smyku přejelo do protisměru a poté do přilehlého pole, kde se několikrát převrátilo přes střechu.

„Při nehodě utrpěla řidička lehké zranění a její dvě nezletilé dcery byly z místa havárie převezeny na pozorování do nemocnice. Dechová zkouška vyloučila, že by řidička před jízdou pila alkohol,“ uvedl mluvčí policie Petr Zámečník. Škoda na vozidle byla vyčíslena na 65tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře