Reklama
reklama

Mladá žena se zákazem řízení opět ujížděla pod vlivem drog

Hlídka policistů z cizinecké policie v minulém týdnu zadržela jednadvacetiletou ženu, která se jim snažila ujet od silniční kontroly. Policisté ve večerních hodinách prováděli kontrolu projíždějících vozidel v obci Terezín na Hodonínsku.

Jedním z kontrolovaných mělo být také vozidlo Opel, které však na signál k zastavení nezastavilo a vysokou rychlostí začalo ujíždět směrem k obci Kobylí. Policisté začali ujíždějící vozidlo, které místy jelo až 180 km rychlostí a ohrožovalo protijedoucí vozidla, pronásledovat. Po celou dobu jej měli na dohled a po zastavení v obci Kobylí k němu přispěchali. Ve světlech reflektorů ještě viděli, jak se někdo ze sedadla řidiče snaží přesednout na vedlejší sedadlo. Když k autu přistoupili, seděla na místě spolujezdce mladá žena s nohama nataženýma pod volantem. „Policisté ji ztotožnili jako jednadvacetiletou ženu z Hodonínska, která má vysloven zákaz řízení motorových vozidel až do roku 2015 za předchozí jízdy pod vlivem drog,“ uvedl k případu mluvčí policie Petr Zámečník.

Mladá žena na výzvu policistů odmítla test na přítomnost drog v jejím těle stejně jako lékařské vyšetření, zda není těmito látkami ovlivněna. Policisté u ní nalezli plechové pouzdro s injekčními stříkačkami a psaníčko se sypkou hmotou. V další krabičce pak měla kulaté tablety s obsahem psychotropní látky a injekční stříkačky se zataveným hrotem s bílou krystalickou látkou.

Nalezené věci policisté podrobí odbornému zkoumání a poté rozhodnou, zda ženu obviní z držení drog. Do té doby však bude čelit obvinění z trestného činu Maření výkonu úředního rozhodnutí, za který by mohla být odsouzena až na dva roky odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře