Reklama
reklama

Matka vezla dvě děti a narazila do lampy. Auto mělo závadu na řízení

Havárie, která se stala v pondělí večer v Hodoníně, se naštěstí obešla bez zranění. Řidička totiž v nabouraném autě vezla dvě děti.  Podle šetření policie může za náraz do lampy závada na řízení.

Dopravní policisté v pondělí v podvečer vyšetřovali událost, ke které došlo v Hodoníně na křižovatce u Galerie výtvarného umění. Havarovala tam osmatřicetiletá řidička osobního auta Nissan Primera, která při jízdě vyjela mimo silnicii a narazila do sloupu veřejného osvětlení. Ve vozidle spolu s ní cestovaly její dvě nezletilé děti, které byly umístěny v dětských sedačkách. „Díky tomu nedošlo při nárazu k závažnějším následkům. Celá tříčlenná osádka sice byla odvezena na vyšetření do nemocnice, ale jen u jednoho z dětí bylo zjištěno zranění lehčího charakteru,“ uvedl mluvčí hodonínské policie Petr Zámečník.

Řidička byla přesvědčena, že měla před nárazem potíže s řízením vozidla, což bylo příčinou havárie. Policisté na vozidle skutečně nalezli závadu na řízení. Věc po zdokumentování postoupí správnímu orgánu k dalšímu šetření. Celková škoda byla vyčíslena na 25 tisíc korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře