Reklama
reklama

Mafiánské praktiky v Kyjově. Muži někdo na sídlišti zapálil dvě auta

Dvě osobní auta, umístěná 100 metrů od sebe, zapálil někdo v Kyjově. Volkswagen Touareg a Minicooper hořely na sídlišti U Vodojemu. Škoda je osm set tisíc korun, auta patří jednomu majiteli. Šlo tedy o vyřizování účtů nebo o pomstu?

Policie tento čin vyhodnotila jako úmyslné zapálení. „Případ šetříme jako trestný čin poškození cizí věci. Zjišťujeme, jestli může jít o vyřizování účtů mezi dvěma lidmi, nebo o vandalský čin,“ uvedl policejní mluvčí z Hodonínska Petr Zámečník.

Hořící auta, která plameny zasáhla ve tři hodiny ráno, si vzali do parády hasiči. „Oheň zasáhl především motorovou část aut, na místě jsme měli tři jednotky a použili jsme dva vysokotlaké proudy," uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.

Podle toho, jak vysoká bude nakonec škoda, hrozí pachateli jeden až tři roky za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře