Reklama
reklama

Kradl trička a polštář. Nevšiml si ale policistů za svými zády

Čtyřicetiletého zloděje v úterý odpoledne zřejmě na cestě za lupem kromě odhodlání provázela také smůla. Kradl totiž přímo před zraky policejní hlídky, které si nevšiml.

Muž se rozhodl se ukrást vystavené zboží před prodejnou textilu u nákupního centra v Hodoníně. K jeho smůle si ale nevšiml, že má za zády policejní hlídku, která v místě vykonávala hlídkovou činnost. Zloděj tak sáhl do venkovního prodejního regálu a odcizil tři pánské trika a jeden polštář. Se zbožím v celkové hodnotě necelých 500 korun se chystal k odchodu. Bezprostředně po krádeži však byl zadržen policejní hlídkou, která celé jeho počínání viděla. Této krádeže se dopustil i přesto, že byl nedávno odsouzen za loupež a krádež. Jeho další cesta tedy vedla na policejní služebnu, kde si vyslechl obvinění z trestného činu krádeže, za kterou mu hrozí tři roky ve vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře