Reklama
reklama

Kradl trička a polštář. Nevšiml si ale policistů za svými zády

Čtyřicetiletého zloděje v úterý odpoledne zřejmě na cestě za lupem kromě odhodlání provázela také smůla. Kradl totiž přímo před zraky policejní hlídky, které si nevšiml.

Muž se rozhodl se ukrást vystavené zboží před prodejnou textilu u nákupního centra v Hodoníně. K jeho smůle si ale nevšiml, že má za zády policejní hlídku, která v místě vykonávala hlídkovou činnost. Zloděj tak sáhl do venkovního prodejního regálu a odcizil tři pánské trika a jeden polštář. Se zbožím v celkové hodnotě necelých 500 korun se chystal k odchodu. Bezprostředně po krádeži však byl zadržen policejní hlídkou, která celé jeho počínání viděla. Této krádeže se dopustil i přesto, že byl nedávno odsouzen za loupež a krádež. Jeho další cesta tedy vedla na policejní služebnu, kde si vyslechl obvinění z trestného činu krádeže, za kterou mu hrozí tři roky ve vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře