Reklama
reklama

Kokain, marihuana a amfetaminy. Zdrogovaní řidiči brázdí silnice

Během středy a čtvrtka odhalili policisté na Hodonínsku celkem čtyři řidiče, kteří usedli za volant motorových vozidel pod vlivem drogy.

Na prvního narazili policisté ve Strážnici, když řídil osobní vozidlo Renault. Policisté jednadvacetiletého muže vyzvali k provedení testu na přítomnost návykových látek. Ten vykázal pozitivní hodnotu na cannabis. Řidič také doznal požití návykové látky, avšak lékařské vyšetření bezdůvodně odmítl.

Na dalšího obdobného řidiče si policisté počíhali v obci Tvarožná Lhota. Čtyřiatřicetiletý muž se snažil kontrole vyhnout úhybným manévrem na nájezd domu, ale to mu nebylo nic platné. Při následném testu na drogy policisté zjistili, že je pod vlivem drogy, když test vykázal pozitivní hodnotu na amfetaminy. I tento řidič se bezdůvodně odmítl podrobit lékařskému vyšetření.

Jednadvacetiletý řidič uvízl ve večerních hodinách v hledáčku policejní kontroly v Hodoníně. Policisté jej podrobili testu na drogy, který potvrdil, že je pod vlivem drogy. Konkrétně šlo o kokain. Ani tomuto řidiči se nechtělo na lékařské vyšetření, kterému se bezdůvodně odmítl podrobit.

A zatím posledního řidiče odhalili policisté v Hodoníně v noci na čtvrtek, když řídil osobní vozidlo. Tady byl test pozitivní na marihuanu. Jednadvacetiletý řidič, stejně jako jeho předchůdci, přišel o řidičský průkaz.

Jejich prohřešky bude následně řešit správní orgán, který jim může udělit pokutu až do výše 50 tisíc korun a až dvouletý zákaz řízení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře