Reklama
reklama

Do zoo Hodonín už přišlo sto tisíc lidí. Návštěvu slavil dvouletý Míša z Valtic

Nejen správné počasí, ale také spousta nových živočišných druhů, jimž letos vévodí pár vzácných bílých jihoafrických lvů, láká do Zoo Hodonín mnohem více návštěvníků než v minulých letech. Zatímco loni do „světa zvířat na kraji Dúbravy“, jak zní slogan hodonínské zoo, zavítal stotisící návštěvník až kolem dvacátého srpna, letos se objevil už v pondělí osmadvacátého července krátce před polednem. Stal se jím dvouletý Míša Soukal z Valtic v doprovodu svých rodičů, šestatřicetiletého Milana Soukala a čtyřiadvacetileté Petry Gavendové.

„Co máme malého Michala, tak jsme tu podruhé a moc se nám u vás líbí. Menší, ale moc pěkná zahrada,“ liboval si Míšův táta, který nejvíce obdivuje kočkovité šelmy a také exotické ptáky. Bílé lvíčky, za nimiž se vypravují lidé i z hodně vzdálených míst, rodina ještě neviděla. Na ty se moc těšíme,“ poznamenal Milan Soukal.

To, že se malý Míša stal jubilejním návštěvníkem, oba rodiče zaskočilo, ale současně velmi potěšilo. „Něco takového se nám stalo poprvé. Míša za dva dny oslaví narozeniny, tak to má takový pěkný dárek,“ komentoval Soukal starší situaci, když ředitel zoo Martin Krug dvouletému capartovi předával plyšového slona a hezkou pohádkovou knížku o zvířátkách a samotným rodičům rodinnou vstupenku do zoo.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře