Reklama
reklama

Dnešní srážka dvou aut si vyžádala jeden lidský život

Nedaleko Moravského Písku na Hodonínsku se ráno srazila dvě osobní auta. Mladá žena na místě zemřela. Další dva lidé se zranili. 

Hasiči ze stanice Veselí nad Moravou vyjeli k nehodě krátce před sedmou hodinou ráno. Po příjezdu zjistili, že se srazila dvě osobní auta. Jeden z vozů byl po silném nárazu roztržen na dvě části. Jeho řidičku se pokoušeli záchranáři a hasiči oživovat. Svým zraněním však na místě podlehla.
Ve druhém voze, který zůstal po nehodě převrácený na střeše, cestovali dva lidé. Oba se při nehodě zranili a hasiči pomáhali záchranářům při jejich ošetřování.  Jednoho ze zraněných transportoval z místa vrtulník záchranné služby. Silnice z Moravského Písku na Polešovice byla uzavřená.
Hasiči po zadokumentování nehody převrátili havarované auto na kola a uklidili silnici. V 10.53 odjela jednotka zpět na základnu.
Tento zásah doplnil smutnou bilanci uplynulých 7 dní, kdy jihomoravští hasiči vyjížděli k celkem 21 dopravním nehodám, při kterých 7 lidí zemřelo. 

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
Komentáře