Reklama
reklama

Dnešní srážka dvou aut si vyžádala jeden lidský život

Nedaleko Moravského Písku na Hodonínsku se ráno srazila dvě osobní auta. Mladá žena na místě zemřela. Další dva lidé se zranili. 

Hasiči ze stanice Veselí nad Moravou vyjeli k nehodě krátce před sedmou hodinou ráno. Po příjezdu zjistili, že se srazila dvě osobní auta. Jeden z vozů byl po silném nárazu roztržen na dvě části. Jeho řidičku se pokoušeli záchranáři a hasiči oživovat. Svým zraněním však na místě podlehla.
Ve druhém voze, který zůstal po nehodě převrácený na střeše, cestovali dva lidé. Oba se při nehodě zranili a hasiči pomáhali záchranářům při jejich ošetřování.  Jednoho ze zraněných transportoval z místa vrtulník záchranné služby. Silnice z Moravského Písku na Polešovice byla uzavřená.
Hasiči po zadokumentování nehody převrátili havarované auto na kola a uklidili silnici. V 10.53 odjela jednotka zpět na základnu.
Tento zásah doplnil smutnou bilanci uplynulých 7 dní, kdy jihomoravští hasiči vyjížděli k celkem 21 dopravním nehodám, při kterých 7 lidí zemřelo. 

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře