Reklama
reklama

Děti už se nepohoupou, zloděj jim ze školní zahrady ukradl hnízdo

Kyjovští policisté vyšetřují krádež, která se stala během zimních prázdnin na zahradě mateřské školy ve Vlkoši. Zatím neznámý pachatel zde odcizil z prolézačky houpačku, které se říká "hnízdo."

Hnízdo je provazová a u dětí velmi oblíbená houpačka. Když se po vánočních prázdninách vrátily děti do školky, zjistily, že se už nepohoupou. Odcizením houpačky vznikla místnímu obecnímu úřadu, jako zřizovateli školky, předběžná škoda ve výši 15tisíc korun. Policisté případ evidují jako trestný čin Krádež a případnému pachateli hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

„Žádáme o spolupráci i případné svědky, kteří by si během zimních prázdnin všimli pohybu neznámých osob na zahradě mateřské školy. Ozvat se můžete kyjovským policistům na telefon 974 633 500,“ uvedl k případu mluvčí policie Petr Zámečník.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Komentáře