Reklama
reklama

Betonovým plotem proletělo v Kyjově auto. Řidič se vážně zranil

Před šestou hodinou ráno u areálu firmy CCF Invest v Kyjově došlo k vážné dopravní nehodě, při které řidič prorazil betonový plot. Má zranění břicha a hrudníku, do nemocnice letěl vrtulníkem.

Hasiči zasahovali ráno v Kyjově u nehody osobního vozu, který prorazil betonový plot a naboural do sloupu v areálu firmy. „Vyprostili jednu zraněnou osobu. Zasypali uniklé provozní náplně a pomohli záchranářům s transportem pacienta do vrtulníku,“ uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.

Řidič automobilu značky Ford Focus přijížděl od Milotic. Z kopce ale vyjel tak, že narazil do betonového oplocení, plot se provalil a auto skončilo padesát metrů ve dvoře firmy. Tam narazil do jednoho pilíře haly

Příčinu nehody šetří policisté. „Dechovou zkoušku jsme kvůli závažnosti zranění nemohli provést,“ uvedla mluvčí policie Petra Vedrová. Muži proto odeberou krev lékaři v nemocnici.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Komentáře