Reklama
reklama

Hlídka přistihla muže, jenž se vloupal do sklepa pro železo

Strážníci včera večer dopadli muže podezřelého z vykradení sklepa v jednom z domů v centru města. O příjezd hlídky požádal paradoxně nájemník, který dotyčného do vchodu pustil.

Bylo mu ovšem podezřelé, že mladý muž začal z domu vynášet kovové předměty a nakládat je na ruční vozík postavený na ulici.

Hlídka zastihla dvaatřicetiletého muže ještě v domě. Strážníci si všimli otevřených dveří od společných sklepních prostor i pootevřené kóje a na zemi uviděli přestřižený zámek na kolo.

Oslovili proto uživatele sklepní kóje, který na ručním vozíku poznal své věci a potvrdil, že zámkem měl dveře zabezpečené.

Hlídka přivolala státní policisty, kteří si případ převzali pro podezření ze spáchání trestného činu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Komentáře