Reklama
reklama

Hlídka přistihla muže, jenž se vloupal do sklepa pro železo

Strážníci včera večer dopadli muže podezřelého z vykradení sklepa v jednom z domů v centru města. O příjezd hlídky požádal paradoxně nájemník, který dotyčného do vchodu pustil.

Bylo mu ovšem podezřelé, že mladý muž začal z domu vynášet kovové předměty a nakládat je na ruční vozík postavený na ulici.

Hlídka zastihla dvaatřicetiletého muže ještě v domě. Strážníci si všimli otevřených dveří od společných sklepních prostor i pootevřené kóje a na zemi uviděli přestřižený zámek na kolo.

Oslovili proto uživatele sklepní kóje, který na ručním vozíku poznal své věci a potvrdil, že zámkem měl dveře zabezpečené.

Hlídka přivolala státní policisty, kteří si případ převzali pro podezření ze spáchání trestného činu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Čtvrtý ročník festivalu věnovanému jedné z výrazných brněnských osobností – Johannu Gregoru Mendelovi – se letos uskuteční v jihomoravské metropoli. Festival započne 20. července a skončí 22....
18.07.2018 - 14:50
Pohřešovaná Foto: Policie
Rodina a policisté pátrají po ženě z Kyjovska, která v sobotu odešla z místa bydliště a od té doby o sobě nepodává žádnou zprávu.
18.07.2018 - 11:54
Dveře obchodu Foto: Městská policie Brno
Dvacetiletá dívka se pokusila z obchodu v Bohunicích ukrást tričko. Personál ji přistihl a její rozzuřený známý po hádce se zaměstnanci rozbil dveře za dvacet tisíc korun.
18.07.2018 - 08:00
Zanedbaná Arnoldova vila by se mohla dočkat rekonstrukce. O peníze na opravu požádá Muzeum města Brna Norské fondy. Ve vile by v budoucnu mohlo vzniknout Centrum dialogu – místo pro poznávání naší...
17.07.2018 - 19:13
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Mezi Kaštanovou a Olympií se cyklisté podél Svitavy stále nedostanou. Opravy dálničního mostu, pod kterým stezka vede, se prodloužily. Úsek se dá objet kolem Svratky. Zprovoznění svitavské stezky se...
17.07.2018 - 17:54
Radnice Foto: Centrum news/Daniel Kempský
Náměstek brněnského primátora Martin Ander (Zelení) se vyjádřil k rozhodnutí vlády o brněnském hlavním nádraží, konkrétně o vyškrtnutí "brněnského metra" z plánů. Nevěří, že by primátor...
17.07.2018 - 11:45
Komentáře