Reklama
reklama

Hlídka městské policie dopadla muže, který se prý uspokojoval na veřejnosti

Velké obavy o své bezpečí měla v pátek odpoledne mladá žena, která se obrátila na tísňovou linku 156. Strach v ní vyvolal šestatřicetiletý muž, kterého potkala ve Starém Lískovci.

Dotyčný se prý před ní sexuálně uspokojoval. Vyslaná hlídka popsaného muže po několika minutách našla nedaleko Dunajské ulice, a ten ji přesvědčoval, že šlo pouze o nedorozumění. Strážníci ověřili mužovu totožnost a zjistili, že ho nedávno jedna z hlídek městské policie předávala ze stejného důvodu státním kolegům pro podezření ze spáchání trestného činu. Tehdy se údajně uspokojoval před základní školou. Strážníci proto i tentokrát předali muže přivolaným státním policistům pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře