Reklama
reklama

FOTOGALERIE: Tragické dopravní nehody pokračují. Na Blanensku v noci zemřel motorkář, ráno se těžce zranil řidič automobilu

Vysoká rychlost pravděpodobně zapříčinila tragickou noční dopravní nehodu. Šestadvacetiletý řidič motocyklu Yamaha dvě hodiny po půlnoci nezvládl po průjezdu dlouhou rovinkou mezi Šebrovem a Blanskem řízení stroje a před mostem přes řeku Svitavu narazil do svodidel. Vážná havárie se stala i ráno u Ludíkova na Blanensku, řidiče museli vyprošťovat z vozidla hasiči.

Mladý motorkář i přes snahu záchranářů na místě zemřel. V průběhu vyšetřování byla silnice spojující Blansko s Lipůvkou uzavřena. K dopravním komplikacím na objízdné trase přes Olešnou nedocházelo.

Nepřiměřená rychlost zřejmě hrála roli u dopravní nehody osobního automobilu, který vyjel ze silnice a narazil do stromu. U nehody nejprve asistovali svědci. Řidiče museli z vozu vyprostit až hasiči a poté byl s těžkým sdruženým poraněním transportován vrtulníkem do Fakultní nemocnice Brno.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře