Reklama
reklama

FOTOGALERIE: Na hlavním nádraží likvidují pyrotechnici podezřelé zavazadlo

Policie krátce po deváté hodině večer uzavřela prostor okolo brněnského hlavního nádraží. Na místo dorazili i policejní pyrotechnici. K uzavření nádraží došlo kvůli ohledání podezřelého zavazadla pyrotechnikem. Nakonec v něm policisté objevili jídlo a oblečení. 

U brněnského hlavního nádraží bylo ve středu večer rušno. Policie ho celé uzavřela a policejní pyrotechnici ohledávají podezřelé zavazadlo v hale nádraží. "Osobní doprava je realizována odklonem přes Brno dolní nádraží. Cestujícím doporučujeme použít MHD mezi stanicemi Brno Židenice a Modřice," potvrzuje informace o bombě na nádraží web Českých drah.

V zavazadle nakonec policisté objevili jen ídlo a oblečení. "Dostali jsme informaci o nálezu podezřelého kufříku. Na místě jsme udělali standardní bezpečnostní opatření. V kufříku jsme  našli oblečení a jídlo," uvedla mluvčí policie Andrea Straková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře