Reklama
reklama

FOTOGALERIE: Na hlavním nádraží likvidují pyrotechnici podezřelé zavazadlo

Policie krátce po deváté hodině večer uzavřela prostor okolo brněnského hlavního nádraží. Na místo dorazili i policejní pyrotechnici. K uzavření nádraží došlo kvůli ohledání podezřelého zavazadla pyrotechnikem. Nakonec v něm policisté objevili jídlo a oblečení. 

U brněnského hlavního nádraží bylo ve středu večer rušno. Policie ho celé uzavřela a policejní pyrotechnici ohledávají podezřelé zavazadlo v hale nádraží. "Osobní doprava je realizována odklonem přes Brno dolní nádraží. Cestujícím doporučujeme použít MHD mezi stanicemi Brno Židenice a Modřice," potvrzuje informace o bombě na nádraží web Českých drah.

V zavazadle nakonec policisté objevili jen ídlo a oblečení. "Dostali jsme informaci o nálezu podezřelého kufříku. Na místě jsme udělali standardní bezpečnostní opatření. V kufříku jsme  našli oblečení a jídlo," uvedla mluvčí policie Andrea Straková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Komentáře