Reklama
reklama

Fotbaloví fanoušci napadli cestujícího v autobuse

Několik kopanců a četné rány od skupinky fotbalových příznivců v nočním autobusovém spoji podle svých slov inkasoval třiatřicetiletý cestující.

V neděli nad ránem se s naléhavou žádostí o pomoc obrátil na tísňovou linku městské policie.

Strážníkům dále sdělil, že je zraněný a že prý ho agresoři po potyčce násilím navíc vystrčili na jedné ze zastávek z autobusu.

Nejbližší hlídka tedy nočnímu spoji nadjela a na hlavním nádraží strážníci ve vozidle hromadné dopravy dopadli osmnáctiletého mladíka. Další podezřelí už uvnitř nebyli.

Jedna z hlídek nedlouho poté vyhledala také oznamovatele, kterému kvůli viditelným šrámům v obličeji přivolala zdravotníky.

Na základě všech zjištěných poznatků a po konzultaci s republikovou policií předali strážníci celý případ kvůli podezření z přestupku proti občanskému soužití k dořešení správnímu orgánu.

Zraněný muž byl převezen do Úrazové nemocnice.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
V průběhu podzimu se léčil ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně olympionik a komeťácká legenda Vladimír Nadrchal. Vzhledem k tomu, že jeho operace zad proběhla dle plánu a pan Nadrchal procházel...
17.01.2018 - 14:13
Nová část hřbitova ve Slatině Foto: Magistrát města Brna, Z. Kolařík
Slatinský hřbitov město rozšířilo o 1600 metrů čtverečních s kapacitou 56 klasických kopaných hrobů a 318 urnových. Náklady na úpravy se vyšplhaly na 3,1 milion korun. Částku financovalo město Brno.
17.01.2018 - 07:34
Vizualizace rozhledny Holedná Foto: Projekt Dáme na vás
Výzvu k podávání návrhů do druhého ročníku participativního rozpočtu statutárního města Brna schválili dnes radní. Podávat návrhy bude možné od 15. února do konce května 2018. Celková vyčleněná...
16.01.2018 - 16:50
Komentáře