Reklama
reklama

Fotbaloví fanoušci napadli cestujícího v autobuse

Několik kopanců a četné rány od skupinky fotbalových příznivců v nočním autobusovém spoji podle svých slov inkasoval třiatřicetiletý cestující.

V neděli nad ránem se s naléhavou žádostí o pomoc obrátil na tísňovou linku městské policie.

Strážníkům dále sdělil, že je zraněný a že prý ho agresoři po potyčce násilím navíc vystrčili na jedné ze zastávek z autobusu.

Nejbližší hlídka tedy nočnímu spoji nadjela a na hlavním nádraží strážníci ve vozidle hromadné dopravy dopadli osmnáctiletého mladíka. Další podezřelí už uvnitř nebyli.

Jedna z hlídek nedlouho poté vyhledala také oznamovatele, kterému kvůli viditelným šrámům v obličeji přivolala zdravotníky.

Na základě všech zjištěných poznatků a po konzultaci s republikovou policií předali strážníci celý případ kvůli podezření z přestupku proti občanskému soužití k dořešení správnímu orgánu.

Zraněný muž byl převezen do Úrazové nemocnice.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře