Reklama
reklama

Dukovany otevřou své brány veřejnosti. Na exkurzi se můžete přihlásit

Jaderná elektrárna Dukovany od soboty 22.8. od 9 hod. až do 23.8. do 9 hod. otevře své brány veřejnosti. Celých 24 hodin budou moci zájemci navštívit nejen infocentrum elektrárny, ale také trenažer pro operátory blokových dozoren a střežený prostor elektrárny. Jedinečnou příležitost prohlédnout si elektrárnu nejen přes den, ale také v noci budou mít všichni zaregistrování starší 15 let.

Účastníci exkurze na vlastní oči shlédnou řadu modernizačních a investičních akcí, které byly v posledních letech realizovány pro zajištění dalšího dlouhodobého provozu. Denní i noční prohlídka první jaderné elektrárny na území ČR, která se na základě svých provozních výsledků dlouhodobě řadí mezi nejlépe provozované elektrárny na světě, je jedinečnou příležitostí, jak si zpestřtí závěr letních prázdnin. 

Základní informace:

  • délka exkurze: 105 minut
  • Program exkurze: Návštěva Infocentra a prohlídka trenažéru blokové dozorny (cvičný velín), osobní prohlídka před vjezdem do elektrárny, cca 30 min. komentovaná projížďka autobusem areálem elektrárny.
  • Začátky exkurzí: Od soboty 22. 8. 2015 od 9.00 hodin každou další celou hodinu nepřetržitě až do neděle 23. 8. 2015 do 8.00 hodin.
  • Exkurze jsou pouze pro občany ČR starších 15 let (nutností je platný občanský průkaz). Počet volných míst je kapacitně omezen.

 

Možnost přihlášení:

  • Pouze elektronicky – infocentrum.edu@cez.cz
  • Do přihlášky uveďte: jméno a příjmení, datum narození, číslo OP, zaměstnavatele (školu), státní příslušnost a termín a čas začátku exkurze, o který máte zájem.
  • Uzávěrka přihlášek je 19. 8. 2015 do půlnoci.
  • Potvrzení přihlášky a pokyny k exkurzi Vám budou zaslány mailem zpět.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Komentáře