Reklama
reklama

Drama na Charbulově ulici, muž chtěl ukončit svůj život pod koly aut

Včera ráno oznámil na tísňovou linku řidič autobusu městské hromadné dopravy, že v Charbulově ulici stojí uprostřed vozovky v kruhovém objezdu muž a křičí, že už ho nebaví žít a chce se nechat přejet.

Hlídka pak na místě zastihla jak zmíněného čtyřicetiletého muže, tak i svědka, který ho mezitím přesvědčil, aby se z vozovky přesunul na chodník a neblokoval dopravu. Protože však muž strážníkům neustále opakoval, že i když je na chodníku, tak na svých sebevražedných úmyslech nic nemění, přivolala hlídka na místo zdravotníky a poté je i s mužem doprovodila na specializované léčebné pracoviště.

Autor: 
redakce
Aktuálně
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Komentáře