Reklama
reklama

Dny českého piva zase trochu jinak!

U příležitosti Dne českého piva v pivovaru  Starobrno naplánovali exkurze za výhodnější vstupné.

Oslava dne našeho národního moku – Den českého piva - připadá na 27. září, na den před svátkem svatého Václava. V sobotu 3.10. od 11:00 do 16:00 hod každou hodinu začíná prohlídka pivovaru,  kde se mohou návštěvníci seznámit s tradiční výrobou „piva s moravským srdcem“.

Speciální pivo z Velkého Března

U příležitosti  Dne českého piva dále sládci z Velkého Března připravili jedinečný polotmavý Märzen, který vařili už v březnu tohoto roku. Pivo kvasilo v otevřených kádích na spilkách a dlouhých 150 dnů leželo v ležáckých sklepech. Chuť tohoto speciálu jistě mile překvapí nejednoho znalce. Seznam všech hospod (tedy i brněnských), kde se bude sváteční polotmavé pivo Březňák originální Märzen čepovat, zájemci najdou na webových stránkách www.breznak.cz od druhé poloviny září.

Dnům Českého piva jsou otevřeny brány všech pivovarů skupiny Heineken. V pivovaru Velké Březno v severních Čechách se zájemci můžou těšit na víkendové speciální prohlídky a degustaci, ve  středočeském Královském pivovaru Krušovice program doplní i hudba a vepřové speciality. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře