Reklama
reklama

Cinema City hledá výherce automobilu!

Ve všech multiplexech Cinema City se mohli návštěvníci účastnit velké letní soutěže ODHAL, CO SKÝVÁ TVOJE VSTUPENKA. Každá vstupenka byla výherní a celkem se rozdalo přes 300 000 zajímavých cen! Výhry byly více než lákavé; od zájezdů k moři až po hlavní cenu, kterou byl osobní automobil DS 3, a právě ten jediný zůstal bez svého majitele. Cinema City tedy v současné době rozjelo pátrání po výherci tohoto automobilu, který se může přihlásit o výhru jen do konce září 2016. 

Celé léto bylo v Cinema City ve znamení soutěže „Odhal, co skrývá tvoje vstupenka“. Návštěvníci mohli směnovat kódy ze vstupenek za opravdu parádní výhry. Hlavním lákadlem byl osobní automobil DS 3, na který si brousil zuby nejeden soutěžící. Bohužel tato hlavní výhra je stále v garážích Cinema City a čeká, než si ji vyzvedne její nový majitel, který ale možná nemá o své výhře ani tušení! Proto apelujeme i právě na vás, zkontrolujte si svoji výhru. Možná jste tak spěchali na nějaký skvělý film, že jste nedokončili registraci při zadávání výherního kódu nebo jste prostě jen zapomněli, že jste vyhráli auto! Výherní vstupenku na film Sezn@mka ze dne 10. srpna 2016 s největší pravděpodobností vlastnila žena, která soutěžila v Cinema City Olympia v Brně!  O automobil se může přihlásit do 30. září 2016. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře