Reklama
reklama

Česká hokejová reprezentace si převzala autobus

Ve středu 25. března byl českou hokejovou reprezentací a zástupci společnosti McDonald´s slavnostně pokřtěn oficiální autobus, kterým se budou hráči dopravovat na jednotlivé zápasy a tréninky v rámci květnového mistrovství světa v ledním hokeji v Praze.

Společnost McDonald’s Česká republika jakožto partner české hokejové reprezentace a mistrovství světa v ledním hokeji 2015 přináší svým zákazníkům a sportovním fanouškům možnost vyjádřit podporu českým hokejistům prostřednictvím platformy Srdcemspolu.cz.

 „Design autobusu jsme složili ze vzkazů, které fanoušci hokejovému nároďáku posílají přes naši webovou stránku srdcemspolu.cz, pevně věříme, že jim každodenní pohled na ně dodá sílu bojovat,“ uvedla Zuzana Svobodová, ředitelka komunikace McDonald's pro ČR a SR, která dodává: „V květnu budeme Srdcem spolu s českými hokejisty! Budeme spolu s fanoušky sledovat jejich výkony, které budou podávat na Mistrovství světa v ledním hokeji v Praze, a všichni je budeme podporovat za každé situace.“  Ústředním motivem autobusu je srdce na ledové ploše s nápisem Srdcem spolu, jenž symbolizuje podporu fanoušků českým hokejistům.

Srdcem spolu vystihuje přístup českých fandů a zasáhne úplně každého. Ať už jste hospodyňka v domácnosti, vysoce postavený manažer, žák základní školy či vyučený kuchař. Ve chvílích, kdy nastupuje k utkání národní tým, se všichni zastaví a srdcem jsou právě s našimi hokejisty. Právě v těchto okamžicích byste jim zajisté rádi osobně něco vzkázali. Tuto možnost máte již nyní. Stačí nahrát Váš textový či video vzkaz na www.srdcemspolu.cz nebo na FB McDonald’s či prostřednictvím SMS ve tvaru HOKEJ mezera váš vzkaz na číslo 900 20 03, který si pak přímo v kabině českého reprezentačního týmu hokejisté přečtou. Podpořte tým, na který je celý národ hrdý a dodejte mu sílu do dalšího boje!

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Kontrola ledu Foto: Centrum news
Muž si chtěl v Králově Poli zkrátit cestu přes jezírko. To ale nebylo dostatečně zamrzlé a muž se propadl do ledové vody. Nebýt náhodného kolemjdoucího, patrně by utonul.
24.01.2018 - 07:23
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Komentáře