Reklama
reklama

Zloděj před vykradeným bytem usnul

Prášky a drogy nejsou dobrá kombinace. To zjistil i zloděj v Brně, který se vloupal do bytu. Při útěku ho ale přepadl spánek. 

Velmi neobvyklý případ řešili tento týden brněnští policsté. Majitelka domu jim oznámila, že má asi vykradený byt. Policisté, kteří přijeli na místo, byli poněkud překvapeni. Rozbité okno a rozházené věci jsou poměrně obvyklým obrázkem. Ne už tak spící pachatel přede dveřmi bytu.

Později zjistili, že muž užíval drogy i psychofarmaka. Podle lékaře by po požitém koktejlu mohl spát až čtyři dny. Tato obava se naštěstí ukázala jako lichá a kriminalistům se ho podařilo hned druhý den vyslechnout. Nepamatoval si ani, že volal známým, aby mu pomohli odtáhnout ledničku.

Pachatel odcizil finanční hotovost, dva telefony a počítač. Poškodil také televizi a další zařízení bytu. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře