Reklama
reklama

Vstupenky na Špilberk Food Festival jsou v prodeji

Milovníci dobrého jídla mají další důvod k radosti – vstupenky na dlouho očekávaný čtvrtý ročník Špilberk Food Festivalu jsou již v prodeji. Oproti loňskému ročníku mohou zájemci vybírat z ještě pestřejší nabídky.

Stejně jako v předchozích letech jsou k dispozici jednodenní vstupenky, páteční v předprodeji vyjde na 1 550 Kč, sobotní nebo nedělní za 400 Kč. Součástí každé vstupenky je i určitá částka na konzumaci – v pátek 750 Kč, o víkendu 250 Kč. Vyšší páteční vstupné nabízí návštěvníkům však i další benefity, a to například sníženou kapacitu areálu pro ještě vyšší pohodlí, vstup na řízené degustace zdarma, dárkové balení pralinek pro každého návštěvníka, francouzské šampaňské jako welcome drink nebo večerní hudební program.

Největší novinkou letošního ročníku je exkluzivní KOISHI menu snoubené s víny v jedinečném prostředí Královské kaple hradu Špilberk. Připravované pětichodové menu v sobě neskrývá jen vynikající pokrmy a lahodná vína, ale především zážitek z jedinečného prostoru a příběhů, které doplňují jednotlivá menu a jsou prezentovány samotnými vinaři, zajímavými dodavateli a majiteli restaurantu KOISHI. Vstupenky na KOISHI menu jsou v prodeji na webu festivalu nebo přímo v KOISHI restaurantu na Údolní ulici v Brně.

Pro milovníky vína pořadatelé připravili sérii řízených degustací vína, které proběhnou v Babinský bistru u vstupu na hrad Špilberk. Celkem se mohou návštěvníci zúčastnit degustací 5 vinařství, ty budou v sobotu třikrát doplněna o speciální řízené degustace s prohlídkou kasemat pod taktovkou VOC Znojmo.

Vstupenky na festival jsou v předprodeji za zvýhodněnou cenu do 24. května na webu www.SpilberkFoodFestival.cz nebo také ve vybraných restauracích, po tomto datu pokračuje prodej vstupenek v restauracích a na místě festivalu za 1 750 Kč za páteční vstupenku a 500 Kč za sobotní nebo nedělní lístek.

Aktuální informace o vstupenkách najdete na : http://spilberkfoodfestival.cz/page/vstupenky

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře