Reklama
reklama

Vstupenky na Špilberk Food Festival jsou v prodeji

Milovníci dobrého jídla mají další důvod k radosti – vstupenky na dlouho očekávaný čtvrtý ročník Špilberk Food Festivalu jsou již v prodeji. Oproti loňskému ročníku mohou zájemci vybírat z ještě pestřejší nabídky.

Stejně jako v předchozích letech jsou k dispozici jednodenní vstupenky, páteční v předprodeji vyjde na 1 550 Kč, sobotní nebo nedělní za 400 Kč. Součástí každé vstupenky je i určitá částka na konzumaci – v pátek 750 Kč, o víkendu 250 Kč. Vyšší páteční vstupné nabízí návštěvníkům však i další benefity, a to například sníženou kapacitu areálu pro ještě vyšší pohodlí, vstup na řízené degustace zdarma, dárkové balení pralinek pro každého návštěvníka, francouzské šampaňské jako welcome drink nebo večerní hudební program.

Největší novinkou letošního ročníku je exkluzivní KOISHI menu snoubené s víny v jedinečném prostředí Královské kaple hradu Špilberk. Připravované pětichodové menu v sobě neskrývá jen vynikající pokrmy a lahodná vína, ale především zážitek z jedinečného prostoru a příběhů, které doplňují jednotlivá menu a jsou prezentovány samotnými vinaři, zajímavými dodavateli a majiteli restaurantu KOISHI. Vstupenky na KOISHI menu jsou v prodeji na webu festivalu nebo přímo v KOISHI restaurantu na Údolní ulici v Brně.

Pro milovníky vína pořadatelé připravili sérii řízených degustací vína, které proběhnou v Babinský bistru u vstupu na hrad Špilberk. Celkem se mohou návštěvníci zúčastnit degustací 5 vinařství, ty budou v sobotu třikrát doplněna o speciální řízené degustace s prohlídkou kasemat pod taktovkou VOC Znojmo.

Vstupenky na festival jsou v předprodeji za zvýhodněnou cenu do 24. května na webu www.SpilberkFoodFestival.cz nebo také ve vybraných restauracích, po tomto datu pokračuje prodej vstupenek v restauracích a na místě festivalu za 1 750 Kč za páteční vstupenku a 500 Kč za sobotní nebo nedělní lístek.

Aktuální informace o vstupenkách najdete na : http://spilberkfoodfestival.cz/page/vstupenky

Autor: 
redakce
Aktuálně
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Komentáře