Reklama
reklama

V pátek proběhla v Brně preventivní akce "Řídím a piju nealko"

V pátek v dopoledních hodinách proběhla preventivní akce s názvem "Řídím a piju nealko". Po dobu této akce policisté z dopravního inspektorátu prováděli běžnou silniční kontrolu, při které kontrolovali technický stav motorových vozidel, prováděli dechové zkoušky u řidičů na přítomnost alkoholu v dechu.

Některých řidičům měřili policisté propustnost skel předních dveří jejich vozidel. Pokud něco nebylo v pořádku, policisté věc řešili hned na místě. Pokud u řidiče bylo vše v pořádku, obdržel od promotérky Českého svazu pivovarů a sladoven dárek v podobě nealkoholického piva a zkušební jednorázový alkotester. Na místě byl přítomen koordinátor BESIPu pro Jihomoravský kraj, který osádkám vozidel rozdával reflexní prvnky.

Většina řidičů tuto aktivitu ze strany Policie ČR vítala a někteří řidiči se s policisty podělili o vlastní poznatky ze silničního provozu a upozornili  na nebezpečná místa v Brně i okolí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře