Reklama
reklama

V noci shořela stodola v Útěchově

K požáru stodoly na ulici Deštná v Brně-Útěchově vyjížděly jednotky hasičů krátce před půl devátou večer. V době jejich příjezdu byl již celý objekt v plamenech. Hasičům se podařilo zabránit rozšíření požáru na obytnou část budovy. Nikdo nebyl zraněn.   

Hlášení o požáru stodoly přijalo Krajské operační a informační středisko ve 20.21 hodin. K události vyjeli hasiči z požární stanice Lidická, Líšeň a JSDH Útěchov, Soběšice a Vranov. Při jejich příjezdu byl již celý objekt stodoly v plamenech.

Jednotky zahájily hasební práce a ochranu rodinného domku, jehož součástí byla stodola, před plameny. Uvnitř stodoly nalezli hasiči dvě dvoukilogramové propanbutanové tlakové lahve. Jedna z nich byla roztržená. Hasiči postupně vyhledávali a dohašovali skrytá ohniska požáru.   

Na místo události byl povolán vyšetřovatel příčin vzniku požáru. Ohledání požářiště bude pokračovat ještě ve čtvrtek za denního světla ve spolupráci s PČR. Zatím vyšetřovatel nestanovil příčinu vzniku požáru ani výši škody, kterou způsobil.

Před předáním místa události jednotce SDH Útěchov, která bude zajišťovat dozor nad požářištěm, ještě hasiči pomocí termokamery zkontrolovali objekt stodoly i rodinného domku. Vyloučili tak skrytá ohniska požáru.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prvním mládětem roku 2018 je v brněnské zoo samice zebry Grévyho. Chovatelé jí vybrali jméno Mia.
18.02.2018 - 11:03
Svérázným způsobem se v Újezdu u Brna dostával do psychické kondice před několika dny čtyřiadvacetiletý mladík.
18.02.2018 - 08:24
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Komentáře