Reklama
reklama

V mlze a na ledovce se v sobotu bouralo. Auta končila i na střeše

V sobotu zasahovali hasiči u nehod v celém Jihomoravském kraji od časného rána. Do odpoledních hodin se při nich zranilo se sedm osob, z toho jedna musela být vyproštěna. Několik aut skončilo na střeše.

Krátce po šesté hodině došlo k dopravní nehodě dvou osobních aut u obce Bořitov. Necelých patnáct minut byla silnice zcela uzavřena. Jednu zraněnou osobu odvezli záchranáři do nemocnice.  Ve tři čtvrtě na sedm skončilo auto na střeše ve Tvarožné Lhotě. V sedm hodin jely hasiči hned ke dvěma nehodám osobních aut. V Žabčicích byly v autě zaklíněni dva lidé a pes. Druhá nehoda se stala ve Tvarožné a opět spolujezdec mířil s lékaři do nemocnice. K další dopravní nehodě auta, které skončilo na střeše, vyjížděli hasiči o půl osmé do Otnic. Auto, které bylo mimo silnici. „Zraněné osobě hasiči poskytli první pomoc a předali ji Zdravotnické záchranné službě, která ji transportovala do nemocnice,“ uvedl mluvčí hasičů Jiří Dvořák.

V 8.15 se bouralo v Brněnské ulici, krátce před půl devátou se stala nehoda dvou osobních aut  v Hrádku. Na místě nehody byly hned čtyři zraněné osoby. Jednu zaklíněnou osobu hasiči společně se záchrannou službou vyprostili z vozidla. Všechny zraněné osoby, po ošetření na místě, odvezly sanitky do nemocnice. Hodinu před polednem se ještě stala nehoda bez zranění ve Vranovicích.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Komentáře