Reklama
reklama

V mlze a na ledovce se v sobotu bouralo. Auta končila i na střeše

V sobotu zasahovali hasiči u nehod v celém Jihomoravském kraji od časného rána. Do odpoledních hodin se při nich zranilo se sedm osob, z toho jedna musela být vyproštěna. Několik aut skončilo na střeše.

Krátce po šesté hodině došlo k dopravní nehodě dvou osobních aut u obce Bořitov. Necelých patnáct minut byla silnice zcela uzavřena. Jednu zraněnou osobu odvezli záchranáři do nemocnice.  Ve tři čtvrtě na sedm skončilo auto na střeše ve Tvarožné Lhotě. V sedm hodin jely hasiči hned ke dvěma nehodám osobních aut. V Žabčicích byly v autě zaklíněni dva lidé a pes. Druhá nehoda se stala ve Tvarožné a opět spolujezdec mířil s lékaři do nemocnice. K další dopravní nehodě auta, které skončilo na střeše, vyjížděli hasiči o půl osmé do Otnic. Auto, které bylo mimo silnici. „Zraněné osobě hasiči poskytli první pomoc a předali ji Zdravotnické záchranné službě, která ji transportovala do nemocnice,“ uvedl mluvčí hasičů Jiří Dvořák.

V 8.15 se bouralo v Brněnské ulici, krátce před půl devátou se stala nehoda dvou osobních aut  v Hrádku. Na místě nehody byly hned čtyři zraněné osoby. Jednu zaklíněnou osobu hasiči společně se záchrannou službou vyprostili z vozidla. Všechny zraněné osoby, po ošetření na místě, odvezly sanitky do nemocnice. Hodinu před polednem se ještě stala nehoda bez zranění ve Vranovicích.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře