Reklama
reklama

V Brně se bude ochutnávat Reserva již potřetí a zdarma

Pivovar Starobrno letos už potřetí uvařil adventní speciál, šestnáctku Starobrno Reserva. Pivo z výhradně moravských surovin - pěti druhů sladů a chmele z Tršic -  chce veřejnosti během nadcházejícího adventu přestavit také trochu jinak než v předcházejících letech. Chystá proto ochutnávky při rozsvícení vánočního stromku před Pivovarskou restaurací i v brněnském podzemí.  

Ve středu 30. listopadu od 17:00 hodin se na terase Pivovarské restaurace rozzáří vánoční stromeček. Starobrno Reservu všem přítomným představí a slavnostně s ní na advent připijí vrchní sládek a ředitel pivovaru Ondřej Koucký a obchodní sládek Svatopluk Vrzala. Návštěvníci se mohou těšit na ochutnávky Reservy zdarma. Následovat bude vánoční koncert gospelového sboru, na který rovněž není třeba vstupenky. Po celou dobu produkce i po skončení této oficiálnější části programu budou mít návštěvníci k dispozici stánek s občerstvením, kde si mohou koupit pivo, v případě větší zimy i něco na zahřátí, jako grog, svařené víno nebo čaj. K zakoupení zde bude i dárkové balení Reservy v papírovém boxu.

Starobrno Reserva se letos představí i na neobvyklém místě, v brněnském podzemí. Každou adventní neděli, které ještě do Vánoc zbývají (4. 12., 11. 12., 18. 12.), ji všichni zájemci mohou ochutnat v Labyrintu pod Zelným trhem. Na místě je bude očekávat emeritní obchodní sládek Starobrna Bohuslav Kandrnál se zajímavostmi o Reservě a její ochutnávkou. Vlastní degustace se neplatí, je součástí vstupenky. Podzemí s Reservou mohou Brňané navštívit každou adventní neděli na prohlídkách od 14:30 do 18:00.

Více informací je k dispozici na www.starobrno.cz nebo v TIC Brno.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Začíná období viróz, a ačkoliv jde o nepříjemné onemocnění, většinou jeho léčba nevyžaduje zásah záchranářů a výjezd resuscitačního vozu. Jihomoravští záchranáři přesto evidují desítky hovorů denně...
14.11.2018 - 15:30
V pondělí dopoledne přijali policisté stručné oznámení o tom , že se mezi auty ve Štouračově ulici prochází kůň bez doprovodu.
14.11.2018 - 15:08
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Úřad začne vracet peníze rezidentům, kteří za první auto před změnou ceníku zaplatili 600 korun. Změna se týká druhé vlny parkování. Vrácení peněz je ale podmíněné žádostí.
14.11.2018 - 07:00
Ruské kolo na Moravském náměstí už stojí Foto: Centrum news
Už za deset dní v Brně začne opravdová vánoční atmosféra. Vánoční trhy na čtyřech brněnských náměstí odstartují 23. listopadu, takže intenzivní přípravy na vánoční Brno jsou v plném proudu.
13.11.2018 - 13:58
Koncerty se uskuteční v DRFG aréně Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Legendární kapela Lucie dnes v Ostravě startuje své turné, na kterém zahraje nejen své hity, ale také písničky z nového alba EvoLucie. V Brně bude mít rovnou dva koncerty, které se uskuteční 17. a 18...
13.11.2018 - 06:00
Dělníky vystřídají stánky Foto: MMB
Po několika měsících se otevírá opravené Dominikánské náměstí. Při celkové rekonstrukci byly opraveny všechny inženýrské sítě, proběhl archeologický výzkum, na hotové náměstí pak přibyly stromy a...
12.11.2018 - 19:40
Komentáře