Reklama
reklama

Studenty na brněnskou vysokou školu BIBS láká Albert Einstein na koloběžce

Kreativní formou se BIBS – vysoká škola, stejně tak jako některé další vysoké školy a univerzity, rozhodla přilákat uchazeče a své potenciální studenty. Na svůj web a kanál Youtube umístila propagační video. Nejde ale o klasickou verzi školního videa, která v několika minutách vychrlí co možná nejvíce líbivých obrázků z okolí školy a zajímavých čísel. BIBS – vysoká škola představuje školu jinak. Interaktivní formou, animací, kontroverzí a rapem.  

Dvouminutové video ukazuje jednoho z nejvýznamnějších vědců všech dob a držitele Nobelovy ceny Alberta Einsteina jak na brněnském náměstí Svobody radí těm, kteří touží být úspěšní v životě. Klip představuje v celé kráse brněnské centrum, náměstí Svobody. Hlavní poselství, které Albert Einstein vysílá do světa, je, že k úspěchu v životě je potřeba začít studovat dobrou vysokou školu a usadit se do lavic.

BIBS – vysoká škola chce tímto videem oslovit především středoškolské studenty, kteří si podávají přihlášku do bakalářské formy studia.

Nový akademický rok začíná studentům bakalářských programů vysoké školy BIBS v Brně 19. října. Na BIBS - vysoká škola je stále možné podávat přihlášky nejen do bakalářského programu, ale i magisterských programů ekonomika a management a právo a management. Prostřednictvím studijních programů vyučovaných podle přísných britských standardů a přitom plně adaptovaných do českého prostředí, je BIBS – vysoká škola schopna poskytnout vzdělání v bakalářském, magisterském programu a připravit či zdokonalit manažery v programu MBA. Za více než 15 let programy BIBS úspěšně dokončilo přes 2500 absolventů, přes 2700 studentů nyní na škole studuje.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře