Reklama
reklama

Studenty na brněnskou vysokou školu BIBS láká Albert Einstein na koloběžce

Kreativní formou se BIBS – vysoká škola, stejně tak jako některé další vysoké školy a univerzity, rozhodla přilákat uchazeče a své potenciální studenty. Na svůj web a kanál Youtube umístila propagační video. Nejde ale o klasickou verzi školního videa, která v několika minutách vychrlí co možná nejvíce líbivých obrázků z okolí školy a zajímavých čísel. BIBS – vysoká škola představuje školu jinak. Interaktivní formou, animací, kontroverzí a rapem.  

Dvouminutové video ukazuje jednoho z nejvýznamnějších vědců všech dob a držitele Nobelovy ceny Alberta Einsteina jak na brněnském náměstí Svobody radí těm, kteří touží být úspěšní v životě. Klip představuje v celé kráse brněnské centrum, náměstí Svobody. Hlavní poselství, které Albert Einstein vysílá do světa, je, že k úspěchu v životě je potřeba začít studovat dobrou vysokou školu a usadit se do lavic.

BIBS – vysoká škola chce tímto videem oslovit především středoškolské studenty, kteří si podávají přihlášku do bakalářské formy studia.

Nový akademický rok začíná studentům bakalářských programů vysoké školy BIBS v Brně 19. října. Na BIBS - vysoká škola je stále možné podávat přihlášky nejen do bakalářského programu, ale i magisterských programů ekonomika a management a právo a management. Prostřednictvím studijních programů vyučovaných podle přísných britských standardů a přitom plně adaptovaných do českého prostředí, je BIBS – vysoká škola schopna poskytnout vzdělání v bakalářském, magisterském programu a připravit či zdokonalit manažery v programu MBA. Za více než 15 let programy BIBS úspěšně dokončilo přes 2500 absolventů, přes 2700 studentů nyní na škole studuje.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Komentáře