Reklama
reklama

Strážníci v Brně sbírali odhozené injekční stříkačky

Neplánovaný sběr použitých jehel zaměstnal v uplynulých hodinách hlídky městské policie. Včera reagovali strážníci nejprve na telefonáty kolemjdoucích, kteří stříkačky nacházeli náhodně v ulicích. 

Dopoledne na jejich popud zamířili strážníci do Benešovy ulice, v odpoledních hodinách do obřanského parku u Fryčajovy ulice. Na obou místech našli jednu odhozenou jehlu. V neděli hlídka při obchůzce objevila a odklidila ještě další dvě aplikační pomůcky v Rokytově ulici. V Židenicích strážníci odstranili jehlu i dnes, konkrétně ve Svatoplukově ulici. Veškerý posbíraný infekční materiál převezli ve speciálních uzavřených boxech k odborné likvidaci. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře