Reklama
reklama

Strážníci v Brně sbírali odhozené injekční stříkačky

Neplánovaný sběr použitých jehel zaměstnal v uplynulých hodinách hlídky městské policie. Včera reagovali strážníci nejprve na telefonáty kolemjdoucích, kteří stříkačky nacházeli náhodně v ulicích. 

Dopoledne na jejich popud zamířili strážníci do Benešovy ulice, v odpoledních hodinách do obřanského parku u Fryčajovy ulice. Na obou místech našli jednu odhozenou jehlu. V neděli hlídka při obchůzce objevila a odklidila ještě další dvě aplikační pomůcky v Rokytově ulici. V Židenicích strážníci odstranili jehlu i dnes, konkrétně ve Svatoplukově ulici. Veškerý posbíraný infekční materiál převezli ve speciálních uzavřených boxech k odborné likvidaci. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
Komentáře