Reklama
reklama

Starobrno spouští kampaň „I love Brno“, její součástí jsou i unikátní etikety

Značka Starobrno spustila v hlavní prázdninové sezoně kampaň určenou všem, kteří mají rádi Brno, a vyznávají se ze lásky ke svému městu. Slogan „I love Brno“ bude k vidění nejen na reklamních plochách po městě, ale po celé léto dokonce i na pivních lahvích. „Sounáležitost“ k Brnu mohou jeho obyvatelé dát najevo také prostřednictvím speciálních samolepek. Vyvrcholení celé kampaně se uskuteční na tradičním Dni otevřených dveří 3. září. Letos se bude konat opět v areálu pivovaru Starobrno v ulici Hlinky.

V prodejnách tak v následujících dnech mohou spotřebitelé narazit na limitovanou edici skleněných lahví Starobrno s unikátní přední etiketou, na níž je klasické stávající starobrněnské logo nahrazeno logem „I love Brno“.

„Starobrno mění na sezonu svou tvář – a po celé léto chce svým spotřebitelům a příznivcům připomínat to, co je jasné dávno: „I love Brno“. Chceme, aby všichni ti, kdo milují Brno, to v létě ukázali spolu s námi. Třeba tak, že se budou fotit v Brně se Starobrnem, a dávat svoje fotky na sociální sítě pod hashtagy #starobrno a #ilovebrno, nebo si někam nalepí samolepku, kterou během léta mohou získat při různých příležitostech,” přiblížila probíhající kampaň manažerka značky Starobrno Zdenka Mindlová.

Mezi uvedené příležitosti patří například prodejní akce, kdy spotřebitelé ve vybraných prodejnách nálepku dostanou při koupi deseti lahví Starobrno Tradiční nebo Starobrno Medium. Samolepky bude možné dále získat v průběhu září i ve vybraných starobrněnských restauracích. Značka Starobrno dále chystá limitovanou edici triček a spoustu dalších překvapení – stačí sledovat facebook nebo webové stránky, kde bude o dalších plánovaných akcích včas informovat. Vyvrcholení kampaně spolu s překvapením pro své fanoušky plánuje na Den otevřených dveří 3. září.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Víkend na silnicích v Jihomoravském kraji nebyl k řidičům laskavý. Po nedělní smrtelné nehodě dvou motorkářů zemřel v neděli těsně po půlnoci na silnici mezi Hodonínem a Moravskou Novou Vsí další...
16.07.2018 - 19:50
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Daniel Kempský
Přes 25 druhů vín z Moravy i ze světa se představí na akci Ovínění pod Petrovem, která se uskuteční 20. července na Denisových sadech v Brně. Místo, kam především mladí lidé chodí s kamarády popíjet...
16.07.2018 - 13:48
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Vážná dopravní nehoda se stala v neděli v obci Rešice na Znojemsku. Zranění po střetu dodávky s motorkou bylo pro jednoho z řidičů neslučitelné se životem.
16.07.2018 - 08:00
Pojem veřejná zeleň si v pátek velmi svérázně vyložila třiapadesátiletá žena.
15.07.2018 - 19:59
Na výstavě „Vize modernosti. Rudolf Sandalo“ na hradě Špilberku bude k vidění originální kus nábytku z vily Tugendhat – lavice, která stála před slavnou onyxovou stěnou. Výstavu unikátních originálů...
15.07.2018 - 07:35
Novou leteckou linku z Brna na Milán-Bergamo začne od nového zimního letového řádu 2018 provozovat dvakrát týdně letecká společnost Ryanair.
14.07.2018 - 19:52
Komentáře