Reklama
reklama

Starobrno spouští kampaň „I love Brno“, její součástí jsou i unikátní etikety

Značka Starobrno spustila v hlavní prázdninové sezoně kampaň určenou všem, kteří mají rádi Brno, a vyznávají se ze lásky ke svému městu. Slogan „I love Brno“ bude k vidění nejen na reklamních plochách po městě, ale po celé léto dokonce i na pivních lahvích. „Sounáležitost“ k Brnu mohou jeho obyvatelé dát najevo také prostřednictvím speciálních samolepek. Vyvrcholení celé kampaně se uskuteční na tradičním Dni otevřených dveří 3. září. Letos se bude konat opět v areálu pivovaru Starobrno v ulici Hlinky.

V prodejnách tak v následujících dnech mohou spotřebitelé narazit na limitovanou edici skleněných lahví Starobrno s unikátní přední etiketou, na níž je klasické stávající starobrněnské logo nahrazeno logem „I love Brno“.

„Starobrno mění na sezonu svou tvář – a po celé léto chce svým spotřebitelům a příznivcům připomínat to, co je jasné dávno: „I love Brno“. Chceme, aby všichni ti, kdo milují Brno, to v létě ukázali spolu s námi. Třeba tak, že se budou fotit v Brně se Starobrnem, a dávat svoje fotky na sociální sítě pod hashtagy #starobrno a #ilovebrno, nebo si někam nalepí samolepku, kterou během léta mohou získat při různých příležitostech,” přiblížila probíhající kampaň manažerka značky Starobrno Zdenka Mindlová.

Mezi uvedené příležitosti patří například prodejní akce, kdy spotřebitelé ve vybraných prodejnách nálepku dostanou při koupi deseti lahví Starobrno Tradiční nebo Starobrno Medium. Samolepky bude možné dále získat v průběhu září i ve vybraných starobrněnských restauracích. Značka Starobrno dále chystá limitovanou edici triček a spoustu dalších překvapení – stačí sledovat facebook nebo webové stránky, kde bude o dalších plánovaných akcích včas informovat. Vyvrcholení kampaně spolu s překvapením pro své fanoušky plánuje na Den otevřených dveří 3. září.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Komentáře