Reklama
reklama

Starobrno den tentokrát na stadionu za Lužánkami

Starobrno se vrací na stadion za Lužánkami! 5. září zde uspořádá svou tradiční akci, tentokrát pod názvem Den Starobrna za Lužánkami. V uplynulých letech se tzv. Den otevřených dveří konal v areálu pivovaru Starobrno. V roli moderátora se stejně jako při rozlučce se svou profesionální kariérou představí Petr Švancara. Vstupné v předprodeji Ticketstream činí 99 korun, přímo na místě v den konání 149 korun.

„Naši tradiční akci jsme se letos rozhodli uspořádat za Lužánkami proto, že stavbu nového stadionu od začátku podporujeme. Spolu s Petrem Švancarou jsme iniciátory vzniku petice ZA NOVÝ STADION ZA LUŽÁNKAMI. Zatím se podařilo shromáždit kolem 11 000 podpisů a na Dni Starobrna určitě přibydou další,“ komentoval změnu místa konání manažer značky Starobrno a spoluautor petice Petr Syřiště. Jako každoročně si Starobrno dalo záležet na výběru kvalitních interpretů. Hudební program zahájí ve 14:00 hodin David Koller. Od 15:40 zahraje skupina Portless, od 17:45 Marek Ztracený, od 19:30 skupina N.O.H.A. Vyvrcholením večera se jistě stane vystoupení Monkey Business od 21:50 hodin. Kvalitní hudba není jediným lákadlem akce. „Návštěvníkům se určitě bude líbit plánované překvapení – světelná show od 21:30 hodin. Protože se akce letos koná mimo areál pivovaru, nabídneme lidem možnost vyhrát lístky na exkurzi v různých soutěžích. Pivovar si tak mohou přijít prohlédnout jindy,“ řekla event. manažerka Petra Gargošová, která má za pivovar akci na starosti.

Na starobrněnské akce se chodí také kvůli výbornému pivu. Hlavní pivní zónu bude možné navštívit ve stanu 10 krát 45 metrů přímo na stadionu. „Letos zde budeme čepovat tankové pivo, protože je zákazníci v našich hospodách vyhledávají. Na čepu dále bude celé portfolio starobrněnských piv,“ dodala Gargošová. Na stadionu bude k dostání i teplé jídlo a dobroty k pivu.

Ještě před zahájením Dne Starobrna bude pro všechny návštěvníky připravena další mimořádná akce. Nedaleko odtud, v místech, kde dříve stával hokejový stadion, se od 12:00 hodin koná křest nového dresu HC Kometa Brna pro sezonu 2015/2016 a autogramiáda celého teamu HC Kometa. „Je fantastické, že se křest uskuteční přesně tam, kde Kometa získala svých legendárních jedenáct titulů. Chceme připomenout, že prostor za Lužánkami je spjat nejen s fotbalem, ale i legendárním hokejem,“ konstatoval P. Syřiště.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře