Reklama
reklama

Starobrno den tentokrát na stadionu za Lužánkami

Starobrno se vrací na stadion za Lužánkami! 5. září zde uspořádá svou tradiční akci, tentokrát pod názvem Den Starobrna za Lužánkami. V uplynulých letech se tzv. Den otevřených dveří konal v areálu pivovaru Starobrno. V roli moderátora se stejně jako při rozlučce se svou profesionální kariérou představí Petr Švancara. Vstupné v předprodeji Ticketstream činí 99 korun, přímo na místě v den konání 149 korun.

„Naši tradiční akci jsme se letos rozhodli uspořádat za Lužánkami proto, že stavbu nového stadionu od začátku podporujeme. Spolu s Petrem Švancarou jsme iniciátory vzniku petice ZA NOVÝ STADION ZA LUŽÁNKAMI. Zatím se podařilo shromáždit kolem 11 000 podpisů a na Dni Starobrna určitě přibydou další,“ komentoval změnu místa konání manažer značky Starobrno a spoluautor petice Petr Syřiště. Jako každoročně si Starobrno dalo záležet na výběru kvalitních interpretů. Hudební program zahájí ve 14:00 hodin David Koller. Od 15:40 zahraje skupina Portless, od 17:45 Marek Ztracený, od 19:30 skupina N.O.H.A. Vyvrcholením večera se jistě stane vystoupení Monkey Business od 21:50 hodin. Kvalitní hudba není jediným lákadlem akce. „Návštěvníkům se určitě bude líbit plánované překvapení – světelná show od 21:30 hodin. Protože se akce letos koná mimo areál pivovaru, nabídneme lidem možnost vyhrát lístky na exkurzi v různých soutěžích. Pivovar si tak mohou přijít prohlédnout jindy,“ řekla event. manažerka Petra Gargošová, která má za pivovar akci na starosti.

Na starobrněnské akce se chodí také kvůli výbornému pivu. Hlavní pivní zónu bude možné navštívit ve stanu 10 krát 45 metrů přímo na stadionu. „Letos zde budeme čepovat tankové pivo, protože je zákazníci v našich hospodách vyhledávají. Na čepu dále bude celé portfolio starobrněnských piv,“ dodala Gargošová. Na stadionu bude k dostání i teplé jídlo a dobroty k pivu.

Ještě před zahájením Dne Starobrna bude pro všechny návštěvníky připravena další mimořádná akce. Nedaleko odtud, v místech, kde dříve stával hokejový stadion, se od 12:00 hodin koná křest nového dresu HC Kometa Brna pro sezonu 2015/2016 a autogramiáda celého teamu HC Kometa. „Je fantastické, že se křest uskuteční přesně tam, kde Kometa získala svých legendárních jedenáct titulů. Chceme připomenout, že prostor za Lužánkami je spjat nejen s fotbalem, ale i legendárním hokejem,“ konstatoval P. Syřiště.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Rada městské části Brno-střed rozhodla o odpuštění poplatku za služby všem prodejcům na Zelném trhu, a to s platností od 1. července až do 7. listopadu, kdy končí sezona prodeje na tržišti.
14.07.2020 - 15:36
Západní část areálu Špitálka se promění v moderní chytrou nízkoenergetickou čtvrť. Na konci května letošního roku postoupil čtyři roky chystaný projekt do své další fáze.
14.07.2020 - 09:23
Dočasné zrušení přechodu před Vaňkovkou na ulici Úzké se podepsalo na zmatcích, které často předváděli nebezpečně přecházející chodci.
13.07.2020 - 16:52
Zájemci o komentované prohlídky si můžou vybrat z několika vypsaných termínů.
13.07.2020 - 08:39
Pod lavičkami, mezi garážemi, v křoví i u kolejí, všude tam se v průběhu čtvrtka pohybovali brněnští strážníci při cíleném sběru pohozených injekčních stříkaček.
12.07.2020 - 10:46
Ředitelství silnic a dálnic zahajuje dnes 12. července Celostátní sčítání dopravy 2020.
12.07.2020 - 07:29
Komentáře