Reklama
reklama

Starobrno den tentokrát na stadionu za Lužánkami

Starobrno se vrací na stadion za Lužánkami! 5. září zde uspořádá svou tradiční akci, tentokrát pod názvem Den Starobrna za Lužánkami. V uplynulých letech se tzv. Den otevřených dveří konal v areálu pivovaru Starobrno. V roli moderátora se stejně jako při rozlučce se svou profesionální kariérou představí Petr Švancara. Vstupné v předprodeji Ticketstream činí 99 korun, přímo na místě v den konání 149 korun.

„Naši tradiční akci jsme se letos rozhodli uspořádat za Lužánkami proto, že stavbu nového stadionu od začátku podporujeme. Spolu s Petrem Švancarou jsme iniciátory vzniku petice ZA NOVÝ STADION ZA LUŽÁNKAMI. Zatím se podařilo shromáždit kolem 11 000 podpisů a na Dni Starobrna určitě přibydou další,“ komentoval změnu místa konání manažer značky Starobrno a spoluautor petice Petr Syřiště. Jako každoročně si Starobrno dalo záležet na výběru kvalitních interpretů. Hudební program zahájí ve 14:00 hodin David Koller. Od 15:40 zahraje skupina Portless, od 17:45 Marek Ztracený, od 19:30 skupina N.O.H.A. Vyvrcholením večera se jistě stane vystoupení Monkey Business od 21:50 hodin. Kvalitní hudba není jediným lákadlem akce. „Návštěvníkům se určitě bude líbit plánované překvapení – světelná show od 21:30 hodin. Protože se akce letos koná mimo areál pivovaru, nabídneme lidem možnost vyhrát lístky na exkurzi v různých soutěžích. Pivovar si tak mohou přijít prohlédnout jindy,“ řekla event. manažerka Petra Gargošová, která má za pivovar akci na starosti.

Na starobrněnské akce se chodí také kvůli výbornému pivu. Hlavní pivní zónu bude možné navštívit ve stanu 10 krát 45 metrů přímo na stadionu. „Letos zde budeme čepovat tankové pivo, protože je zákazníci v našich hospodách vyhledávají. Na čepu dále bude celé portfolio starobrněnských piv,“ dodala Gargošová. Na stadionu bude k dostání i teplé jídlo a dobroty k pivu.

Ještě před zahájením Dne Starobrna bude pro všechny návštěvníky připravena další mimořádná akce. Nedaleko odtud, v místech, kde dříve stával hokejový stadion, se od 12:00 hodin koná křest nového dresu HC Kometa Brna pro sezonu 2015/2016 a autogramiáda celého teamu HC Kometa. „Je fantastické, že se křest uskuteční přesně tam, kde Kometa získala svých legendárních jedenáct titulů. Chceme připomenout, že prostor za Lužánkami je spjat nejen s fotbalem, ale i legendárním hokejem,“ konstatoval P. Syřiště.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chcete-li chránit váš domov, kvalitní bezpečnostní dveře jsou prvním krokem v zabezpečení, neboť drtivá většina vloupání do domácností probíhá právě přes dveře. Ochranu si ale zaslouží i okna či...
22.09.2018 - 08:53
Co spojuje Veletrhy Brno a Grand Prix České republiky? Zdánlivě nesouvisející veličiny pojí v jednu rovnici společný činitel. Město Brno a jeho finance. Jak se zmíněným městským aktivitám daří?
22.09.2018 - 08:29
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Komentáře