Reklama
reklama

Přehledné informace pro cestující přináší nová kampaň Dopravního podniku města Brna

Do kolika let jezdí děti zdarma? Jak vyřídit slevu pro studenta? Za jaké zavazadlo se platí a za jaké ne? S takovými a mnoha dalšími dotazy se často setkávají pracovníci informační kanceláře Dopravního podniku města Brna. S orientací v nabízených službách i slevách pomohou cestujícím nové barevné brožurky z kampaně nazvané „Hrajeme všemi barvami“.

„Každá skupina cestujících má svá specifika a potřebuje jiný typ informací. Proto jsme vydali několik jednoduchých brožurek. Každá skupina má svou barvu, proto název Hrajeme všemi barvami,“ představil kampaň generální ředitel DPMB Miloš Havránek. 

Aktuálně jsou k dispozici letáčky pro následující kategorie - Cestující maminky s dětmi, Cestující děti 6-15 let, Žáci a studenti 15-26 let, Cestující 18+ mimo studenty, Cestující do 70 a 70+, Pojízdná vstupenka a Cestování se zavazadlem. Kampaň se bude postupně rozvíjet, doplňovat a při dotiscích aktualizovat.

Tematické letáčky mohou zájemci získat v informační kanceláři na Novobranské ulici a v infostánku na Joštově. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře