Reklama
reklama

Přehledné informace pro cestující přináší nová kampaň Dopravního podniku města Brna

Do kolika let jezdí děti zdarma? Jak vyřídit slevu pro studenta? Za jaké zavazadlo se platí a za jaké ne? S takovými a mnoha dalšími dotazy se často setkávají pracovníci informační kanceláře Dopravního podniku města Brna. S orientací v nabízených službách i slevách pomohou cestujícím nové barevné brožurky z kampaně nazvané „Hrajeme všemi barvami“.

„Každá skupina cestujících má svá specifika a potřebuje jiný typ informací. Proto jsme vydali několik jednoduchých brožurek. Každá skupina má svou barvu, proto název Hrajeme všemi barvami,“ představil kampaň generální ředitel DPMB Miloš Havránek. 

Aktuálně jsou k dispozici letáčky pro následující kategorie - Cestující maminky s dětmi, Cestující děti 6-15 let, Žáci a studenti 15-26 let, Cestující 18+ mimo studenty, Cestující do 70 a 70+, Pojízdná vstupenka a Cestování se zavazadlem. Kampaň se bude postupně rozvíjet, doplňovat a při dotiscích aktualizovat.

Tematické letáčky mohou zájemci získat v informační kanceláři na Novobranské ulici a v infostánku na Joštově. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře