Reklama
reklama

Policie má výtržníky. Hledá hokejové fanoušky z Olomouce, kteří byli napadeni

Brněnští kriminalisté dokončují vyšetřování dvou případů, při kterých došlo po skončení extraligových utkání k napadení fanoušků hostujících hokejových týmů.

„V prvním případě máme zdokumentován incident po utkání se Zlínem, kdy skupinka „rádoby fandů“ domácích napadla rodinu při nastupování do auta,“ uvedl mluvčí policie Pavel Šváb. Útočníci ukradli čepice, šály a hlavně vlajku hokejového klubu ze Zlína. Škodu majitelé vyčíslili na 7 tisíc korun.

Při druhém incidentu došlo ke střetu patnáctiletých výrostků s mladými fandy olomouckých hokejistů. Než stačil konflikt vygradovat, dopadli je policisté v civilu. Všichni tři mladiství „hrdinové“ v podnapilém stavu skončili na obvodním oddělení a museli si je vyzvednout rodiče.

„Pro zdárné dokončení druhého případu ovšem potřebujeme mluvit s účastníky incidentu pravděpodobně z Olomouce. Pokud by měl někdo informace o jejich totožnosti, může to oznámit na linku 158 nebo přímo na telefon 974 625 857. Přihlásit se pochopitelně mohou i sami,“ dodal Šváb s tím, že policie ubezpečuje  fanoušky, že i nadále trvá opatření, jehož cílem je zamezit podobným incidentům a slušné příznivce hokeje ochránit.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře