Reklama
reklama

Policejní manévry u brněnského autobusového nádraží dnes ochromily dopravu. Příčinou byl anonym

Anonymní oznamovatel dnes před půl desátou ochromil hrozbou výbuchu provoz na autobusovém nádraží i v jeho okolí. 

Policisté ihned přijali nezbytná opatření a vyklidili prostor včetně přilehlých komunikací. Po uplynutí doby, kdy anonym hrozil výbuchem, jpolicisté v okolí obnovili provoz a za několik málo minut i dokončili prohlídku areálu (bomba se nenašla). Zároveň získali informaci o možném pohybu autora výhružky v okolí místa činu. Při bleskové pátrací akci policisté narazili v nedalekém obchodním centru na dvě podezřelé osoby. Obě byly předvedeny na obvodní oddělení, kde u jedné z nich našli i mobilní telefon, ze kterého bylo vyhrožováno. Osoba se pravděpodobně obdobného jednání dopustila i v minulosti. Opatření bylo ukončena v 11:45 a podílelo se na něm více než 50 policistů.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře