Reklama
reklama

Podchod na hlavním nádraží bude měsíc uzavřený

Kvůli rekonstrukci hlavního nádraží čekají cestující komplikace nejen během jízdy, ale už při samotné cestě na jednotlivá nástupiště. Až do 11. září je totiž uzavřen podchod z hlavní haly.

Na nástupiště dva až čtyři budou muset cestující zamířit oklikou, přímá cesta hlavním podchodem bude kvůli opravám měsíc uzavřena. Budou tak nuceni využívat druhý podchod, který z hlavního nádraží vede. Přes něj se dostanou i k toaletám nebo k nákupnímu centru.

Rekonstrukce probíhá na brněnském hlavním nádrží od 11. června. Nyní probíhají práce na třetím nástupišti. Nástupiště během oprav dostávají nové přístřešky, nástupní hranu a od září se cestující rovněž projdou místo asfaltu po dlažbě. Novinkou budou i pásy pro nevidomé. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Komentáře