Reklama
reklama

Oprava parovodů omezí přístup do ulice Černopolní

Teplárny Brno, a. s., zahájily výměnu zastaralých parovodů za moderní horkovody v ulici Černopolní, tedy v bezprostřední blízkosti Dětské nemocnice FN Brno. Tím dochází k velmi nepříjemné situaci a k omezení příjezdu pacientů automobilem do dětské nemocnice a zároveň ke snížení míst pro parkování v této ulici. 

FN Brno proto v této tíživé situaci zavede pro pacienty dětské nemocnice vjezd hlavní branou s tím, že po vystoupení z automobilu bude nutné s vozem ihned odjet dle instrukcí hlavní vrátnice v dětské nemocnici.

Uzavírka ulice Černopolní bude v úseku mezi ulicí Merhautova a Lužova. Příjezd do dětské nemocnice bude v ulici Černopolní značně ztížen a FN Brno tímto žádá všechny řidiče, aby dle svých možností omezili příjezd automobily, resp. drželi se objízdných tras. Rekonstrukční práce, které lze provádět pouze v době letní odstávky, by v této lokalitě měly skončit nejpozději v září 2016.

Objízdné trasy: přes ulici Slepá, Helfertova, Durďákova, Lesnická, Jugoslávská, A. Slavíka.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře