Reklama
reklama

Oprava parovodů omezí přístup do ulice Černopolní

Teplárny Brno, a. s., zahájily výměnu zastaralých parovodů za moderní horkovody v ulici Černopolní, tedy v bezprostřední blízkosti Dětské nemocnice FN Brno. Tím dochází k velmi nepříjemné situaci a k omezení příjezdu pacientů automobilem do dětské nemocnice a zároveň ke snížení míst pro parkování v této ulici. 

FN Brno proto v této tíživé situaci zavede pro pacienty dětské nemocnice vjezd hlavní branou s tím, že po vystoupení z automobilu bude nutné s vozem ihned odjet dle instrukcí hlavní vrátnice v dětské nemocnici.

Uzavírka ulice Černopolní bude v úseku mezi ulicí Merhautova a Lužova. Příjezd do dětské nemocnice bude v ulici Černopolní značně ztížen a FN Brno tímto žádá všechny řidiče, aby dle svých možností omezili příjezd automobily, resp. drželi se objízdných tras. Rekonstrukční práce, které lze provádět pouze v době letní odstávky, by v této lokalitě měly skončit nejpozději v září 2016.

Objízdné trasy: přes ulici Slepá, Helfertova, Durďákova, Lesnická, Jugoslávská, A. Slavíka.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Znojemští policisté dopadli muže, který ukradl horské kolo. Při vyšetřování navíc vyšlo najevo, že s podobnou krádeží má muž již předchozí zkušenosti.
24.08.2017 - 08:05
V průběhu letošního léta to byla v Brně jedna dopravní uzavírka za druhou, a vypadá to, že konce dopravních omezení se jen tak nedočkáme. Město má v plánu opravy ulic Gorkého a Arne Nováka, které...
23.08.2017 - 11:45
Milovníci kempování a táborníci mohou slavit. Hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek v úterý zrušil zákaz rozdělávání ohňů. Nic tedy táborníkům nebrání v tom, opéci si poslední prázdninový...
23.08.2017 - 06:58
Již zítra zaparkuje na Zelném trhu speciální autobus s kavárnou, který nabídne návštěvníkům nevšední prožitek naprosté tmy. Hosté si tak mohou na chvíli zakusit, co to znamená být slepý.
22.08.2017 - 12:00
Řidič sportovního auta značky Dodge ujížděl policistům rychlostí o polovinu přesahující předpisy. Jejich honička skončila na polní cestě, kde se sportovní vůz zaseknul. Nyní čeká řidiče správní...
22.08.2017 - 07:37
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
Komentáře